Як повернути колишній вигляд дошці для нарізання за 5 хвилин - несподіваний лайфхак

Чим частіше ми користуємося дошкою для нарізання, тим швидше вона тьмяніє і згодом на ній виникають різні плями. Цей предмет - одне з найпопулярніших місць для розмноження мікробів у житлі, передають Патріоти України.

Тому важливо, щоб поверхня, на якій продукти нарізаються, була ідеально чистою. Не варто поспішати викидати дошку, якщо вона забруднилася, і витрачати гроші на нову. Є простий лайфхак, який допоможе повернути дошці для нарізання колишній вигляд.

Про те, який засіб допоможе очистити до ідеальності дошку для нарізання, пише ресурс Express. Мова про якусь "хімію" не йдеться. Звучить дивно, але впоратися із проблемою допоможе відомий усім продукт – лимон. Ефективність цього методу вас приємно здивує.

Як прибрати плями з дошки для нарізання за допомогою лимона

Мало хто знає, але лимони – незамінні помічники у прибиранні будинку. Ви можете бути здивовані, дізнавшись, що особливо добре вони працюють при очищенні дощок для нарізання.

Вам потрібно зробити нехитрі маніпуляції: розріжте навпіл лимон, насипте на дошку для нарізання трохи солі та почистіть плями м’якоттю лимона. Рекомендується залишити цей солено-лимонний розчин на дошці приблизно на п’ять хвилин, перш ніж змити. Такий прийом моментально спрацює і ви знову користуватиметеся чистою дошкою для нарізання без будь-яких забруднених слідів.

Психогеометричний тест: Що ви першим побачили на картинці, розповість наскільки ви вірна людина

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:12

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися про себе деякі таємниці всього за 2 хвилини. Цей тест-ілюзія працює на підсвідомості та дає практично стовідсотковий результат на відміну від стандартних тестів-опитувальників, на які ми так чи інакше н...

Психогеометричний тест. Він розповість все про ваші сильні та слабкі сторони!

п’ятниця, 3 лютий 2023, 17:08

У 1978 році фахівець із соціально-психологічної підготовки Сьюзан Деллінгер представила світу свій психогеометричний тест. Сьогодні багато роботодавців пропонують пройти його на співбесіді: він вказує на сильні та слабкі сторони людини з великою точніс...