Як позбутися мух вдома: Лайфхак із цукром, медом та водою підкорив мережу (відео)

Користувач TikTok під ніком Сeithgriffith поділився простим лайфхаком, який дозволить позбутися надокучливих мух, що псують нам літо. Виявляється, що налякати комах можна за допомогою простих підручних засобів. Вони обов'язково знайдуться у кожному будинку. Це - цукор, мед та вода, передають Патріоти України.

На сторінці в соцмережіСeithgriffith опублікував відео під назвою "Як позбутися мух". На кадрах показано чітку інструкцію приготування цього засобу."Мені часто ставили це питання, тому я збираюся показати вам найкращий спосіб позбутися мух у вашому будинку, на вашому ганку і скрізь, де вони є. Це гарантований спосіб убити комах", – каже автор.

Для цього потрібно взяти пластикову пляшку та відрізати верхню частину. У ємність додати чотири столові ложки цукру, одну столову ложку меду та 6,5 столових ложок або 85 г води. Потім змішати інгредієнти разом. Після цього помістити верхню половину пляшки вгору дном на нижню половину тари.

Суміш можна залишити в будинку або на поверхні саду чи на вулиці. Мухи чують приманку і летять у пляшку, щоб або відкласти яйця, або погодуватися. Опинившись всередині, вони легко потрапляють у пастку, летячи вниз по шийці пляшки. А ось вибратися не можуть через вузький отвор і мокрі, липкі крила. Тому спосіб працює миттєво.


@ceithgriffith How to get rid of flies outside!#cartricksandtips #isitworhthemoney ♬ original sound - Ceith Griffith

Господиням на замітку! Дієві способи, які надовго повернуть білизну вашій ванні

п’ятниця, 12 серпень 2022, 18:15

Ви здивуєтеся, але навіть та ванна, яка на перший погляд здається чистою, насправді такою не є, передають Патріоти України. Що вже й казати про ті інсталяції, які явно потребують того, щоб їх привели в порядок. Однак в цій справі не можна діяти навманн...

Як ароматизувати одяг та білизну під час прання, прасування та в шафі

п’ятниця, 12 серпень 2022, 17:14

Часом навіть після прання в пральній машині білизна зберігає неприємний запах, від якого важко позбутися, передають Патріоти України. Причина також може бути і в самій машинці, коли фільтр або ущільнення забруднені і зношені. Точно так же мокру білизну...