Як позбутися слимаків на городі - три простих і дієвих способи

Багато городників стикаються з навалою слимаків, які харчуються листям рослин і залишають від них лише клапті. При цьому виявити шкідників досить непросто — адже від сонця вони ховаються під землю, тому помітити їх можна тільки рано чи після дощу, а побічно — за слідами висихаючого слизу, який вони залишають скрізь, передають Патріоти України.

Як позбутися слимаків, розповіли автори інтернет-ресурсу Дача своїми руками . Найпростішим способом вони називають прорідження території — шляхом ліквідації тіні на дачній ділянці. Також важливо прибирати і утилізувати всі гілки і залишки рослинності — все це може стати прихистком для слимаків, де вони будуть активно розмножуватися. У деяких випадках навіть рекомендується позбутися компостної ями. Існують й інші методи боротьби зі шкідниками.

1. Створити перешкоди або доріжки, які заважатимуть шкіднику перебиратися з місця на місце. Для цього можна використовувати тирсу, кору дерева, голки сосни, пісок, щебінь, гравій тощо. Головне, щоб створена перешкода залишалася сухою.

2. Висадити біля облюбованих слимаками капусти, моркви, салату, малини, полуниці, календули та китайської айстри рослини, що відлякують слимаків, — полин, ромашку, цибулю, часник і чебрець.

3. Використовувати пастки на основі пива. Для цього використовується бляшанка, яка вкопується в ґрунт так, щоб шкідникам було зручно туди падати. Потрапляючи у пиво, вони більше не зможуть вибратися і гинуть.

Автори сайту відзначають, що на ринку є і велика кількість хімічних препаратів, але їх отрута може потрапити на рослини та дерева, тому буде і здоровіше, і простіше скористатися народними методами.

От у чому секрет! Як повернути м'якість махровим рушникам і як зробити так, щоб вони залишалися м'якими

неділя, 3 березень 2024, 21:09

Махрові рушники є невіддільною частиною нашого повсякденного комфорту у ванній кімнаті. Однак з часом вони можуть стати жорсткими та грубими, що значно знижує їхню приємність у використанні, передають Патріоти України. Важливо знати, як правильно догля...

Справжня магія! ТОП-5 кімнатних квітів, які здатні привернути в життя любов

неділя, 3 березень 2024, 17:07

Кожна людина хоче, щоб у її житті панували любов і гармонія. А як досягти бажаного. Якщо вам відгукуються прикмети, оберіть кілька кімнатних квітів, які здатні привернути кохання та розуміння в житті. Ось які квіти можна використовувати для залучення к...