Як позбутися від плям на кухонних рушниках без прання - секрет досвідчених господарок

Кухонні рушники - це одні із найбільш забруднених речей на нашій кухні. І часто їм, як і різним ганчіркам та прихваткам, дістаються найважчі плями, передають Патріоти України.

Саме тому кухонні рушники доводиться так часто прати. Але нерідко підступні плями встигають в’їстися у тканину і міцно за неї "вчепитися" ще до прання, і як наслідок не завжди добре відпираються. Проте є спосіб позбутися плям, у тому числі жирних, на кухонних рушниках навіть без прання.

Потрібно змочити забруднену ділянку рушника водою, а потім натерти її господарським милом. Потім кладемо рушник у целофановий пакет і відправляємо на 2-3 хвилини у мікрохвильовку.

Коли цей час мине, обережно дістаємо рушник, щоб не попектися об розігрітий пакет. Рушник дістаємо з пакета і полощемо.

Зверніть увагу, що не всі целофанові пакети можна класти у мікрохвильову піч – вони повинні мати спеціальне маркування, яке дозволяє їх застосовувати у мікрохвильовках. Також не можна застосовувати замість целофанового пакету поліетиленовий – вони різні за складом.

Також потрібно стежити за тим, щоб на рушниках не було металевих елементів, адже метал не можна класти у мікрохвильовку.

Рецепт дивовижного торта з маком, ванільним кремом і шоколадною помадкою!

четвер, 21 вересень 2023, 14:13

Цей торт стане справжнім одкровенням для всіх любителів маку. Цікаве поєднання інгредієнтів надає десерту фантастичний смак, який сподобається абсолютно всім, передають Патріоти України. Ніжний крем, солодкий мак і шоколадна помадка – це все, що потріб...

Механік дав поради, як не "влетіти" на гроші при покупці вживаного авто

четвер, 21 вересень 2023, 11:28

Вживані автомобілі являють собою швидко розвивається ринок. Механік з Великобританії дав кілька експертних порад тим, хто хоче купити вживаний автомобіль, пише The Sun, передають Патріоти України. За його словами, найважливіше - це вивчити кілька момен...