Як позбутися жовтих плям на старих подушках - цей метод врятує ваші речі

Подушки з часом втрачають свій привабливий вигляд, і на них з’являються жовті плями. Але якщо ви замислитеся над тим, як відбілити жовті плями на подушках, то це можна зробити дуже просто, використовуючи кілька поширених продуктів, які є майже у кожному домі, передають Патріоти України.

Як відчистити жовтизну на старих подушках

Для цього знадобиться:

  • 1 склянка перекису водню;
  • 1/2 склянки оцту;
  • пральний порошок;
  • підсилювач прання.

Спочатку покладіть старі подушки в пральну машину і замочіть. Прання двох подушок за раз урівноважує пральну машину, щоб вона чистила рівномірно. Потім додайте перекис водню та оцет в барабан.

Після виперіть подушки звичайним рідким мийним засобом разом із підсилювачем для білизни.

Від покращить можливості вашого мийного засобу, ретельно очищаючи подушки.

Витягніть подушки з пральної машини та киньте їх у сушильну машину. Тільки після цього ви зможете насолоджуватися свіжими білими подушками.

Городинкам на замітку: Обов'язково зробіть це перед посадкою цибулі під зиму - і результат вас приголомшить

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:28

У осінньої висадки цибулі на дачі є свої плюси та мінуси. Досвідчені городники радять тим, хто вирішив це зробити перед настанням холодів, додатково обробити цибулини, передають Патріоти України. Автори «Дачника» стверджують, що спосіб обробки цибулі ...

А ви це знали? Чому небезпечно постійно відкладати будильник вранці

вівторок, 4 жовтень 2022, 0:09

Нерідко буває, що вранці, коли дзвонить будильник, ми відкладаємо свій підйом, переводячи його на новий час - якщо розібратися, таким чином ми самі створюємо собі неприємності, пов'язані як з психологічним, так і фізичним здоров'ям, передають Патріоти...