Як позбутися жирних плям на одязі без "хімії" та прання

Жирні плями не зіпсують ваш одяг, якщо відразу скористатися цим способом. Не потрібно навіть замочувати чи прати речі. Один інгредієнт - і проблема зникне, мов і не було, передають Патріоти України.

Для того, щоб позбутися жирних плям на одязі без “хімії” та прання, потрібно свіже місце плями посипати харчовою содою. Потім накласти на неї папір або серветку, після цього шматочок тканини і пройтися гарячою праскою.

Після цього лише струсити соду. Якщо залишки соди прилипнуть, то зішкрябати. Чудово допоможе стара зубна щітка.

Ефективно врятує від жирних плям і звичайна сіль. Неї треба потерти по жирній плямі, але відразу після того, як сталася “халепа”. Сіль більш зручний спосіб, наприклад, на природі, коли праски в кишені і коробочки з содою на пікніку нема.

Чи потрібно в деруни додавати яйця та борошно - секрети досвідчених господинь

субота, 28 січень 2023, 9:18

Деруни - дуже проста страва, яку може приготувати кожна господиня. Ця страва так і манить своїм ароматом та хрусткою скоринкою. Основний інгредієнт для цієї страви знайдеться на кожній кухні - це картопля. Також не слід забувати і про цибулю, яка допом...

А ви це знали? Чому на шоколаді з'являється білий наліт та чи можна його їсти

субота, 28 січень 2023, 8:42

Шоколад - це ласощі на всі часи та будь-який вік. Як можна відмовити собі в шматочку солодкого шоколаду - не уявляємо. Від кількості видів цього десерту розбігаються очі, але напевно, кожен стикався з таким доповненням, що розчаровує, як білий наліт, п...