Як працювати з дому без світла - лайфхаки від українців

Росіяни здійснюють масштабні атаки на енергетичну інфраструктуру України, через що спостерігаються проблеми з електрикою. Це впливає не лише на побутове життя, а й на роботу. Українці поділилися лайфхаками, як працювати з дому за умов відключення електрики, передають Патріоти України.

Олексій Гордєєв з Ірпеня працює комунікаційником. Він працює за стабільним графіком і тому його доводиться постійно підлаштовуватись під відключення електроенергії. Олексій розповів, що планові завдання переносить, а термінові делегує колегам, які мешкають в іншому районі міста. Співробітники Concord Bank працюють за подібним принципом: вони підстрахують один одного у разі відключення світла.

Проте деяким українцям доводиться переносити свою роботу та працювати вночі та у вихідні. Журналістка та motion designer Олександра Орлова поділилася:

Неможливо щось планувати. Щоб подивитися фільм для сюжету та зробити анімацію, потрібен хороший інтернет. Інакше вся робота зводиться нанівець. Тож доводиться відмовлятися від зустрічей із друзями ввечері, працювати на вихідних, а у будні – до ночі

У репетитора з іноземних мов Анни Погорілої з Білої Церкви щодня щільний графік – 6-8 уроків. Тому їй довелося переформатувати навчальний процес. Вона поділилася:

Нема світла – переходжу на мобільний інтернет. Якщо з цим біда, телефонуємо або спілкуємося в іншому месенджері, а не в Zoom. Відмовляємося від камери та використовуємо лише звук. Завантажуються навчальні платформи – працюємо з ними, ні – просто розмовляємо англійською/іспанською Також вона наперед попросила своїх учнів завантажити навчальні матеріали на пристрої.

Як облаштувати своє робоче місце в умовах вимкнення електроенергії

Щоб не зупиняти свою роботу, українці купили такі гаджети:

  • Генератор та пауербанк;
  • Ліхтарик;
  • Свічки на батарейках, нічник та кільцеві лампи;
  • Джерело безперебійного живлення;
  • Газова лампа.

Також українці розповіли, що під час відсутності світла вони зайнялися самоосвітою та хобі. Багато хто почав більше читати, зайнялися в'язанням, прибиранням і проводять час з дітьми.

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...