Як прати махрові рушники, щоб вони були наче тільки з магазину - корисний лайфхак

Ваші махрові рушники більше не такі м’які та пухнасті, як були при покупці, а стали жорсткими та неприємними? Причина в їхньому неправильному пранні. Однак не варто засмучуватися, адже далі ми розповімо про дієвий спосіб, який поверне рушникам їхні первісні властивості, передають Патріоти України.

Щоб не бігати по магазинах за новими махровими рушниками після кожного прання, можна використовувати лише один простий лайфхак, який допоможе повернути їм колишній вигляд. Все, що потрібно – це оцет та тенісні м’ячики, пише портал prostoway.

Як повернути махровим рушникам м’якість та пухнастість

  • По-перше, замість прального порошку краще використовувати гель для прання. Це суттєво вплине на якість очищення із паралельним збереженням м’якості.
  • По-друге — запасіться тенісними м’ячиками, і під час прання кладіть кілька штук у пральну машинку. А у відсік для кондиціонера наливайте трохи оцту. Прати бажано за 40 або 60 градусів.

Для чого потрібно Seo просування сайту

середа, 8 лютий 2023, 19:05

Seo просування сайту — це комплекс заходів, спрямованих на підвищення позицій вебресурсу в пошуковій видачі. Для досягнення максимального ефекту пошукову оптимізацію необхідно впроваджувати ще на етапі розробки сайту. Процес довготривалий, складний та ...

Як зварити червоний буряк, щоб він не втратив колір - хитрість, про яку варто знати

середа, 8 лютий 2023, 18:52

Буряк використовується для приготування різних страв. Часто перед цим його потрібно зварити. Здавалося б - що тут важкого? Але, якщо робити це в звичайній каструлі, він може стати менш червоним. Читайте в матеріалі ТСН.ua, як зварити буряк, щоб він не ...