Як правильно користуватися електрочайником, щоб той служив довго

Cучасні електричні чайники дають змогу закип'ятити воду миттєво без необхідності чекати, що особливо зручно у швидкому темпі життя сучасних людей.

Однак, щоб він прослужив довго, необхідно дотримуватися правил використання та догляду за приладом. Давайте розглянемо кілька порад.

Вода

Вода з-під крана не є найкращим варіантом для використання в електрочайнику. Краще наливати воду з фільтра або з пляшки. Це дасть змогу пом'якшити вміст домішок і мінералів у воді, що зі свого боку позитивно позначиться на збереженні чайника.

Також не рекомендується залишати воду всередині чайника після використання. Ідеальним варіантом буде зливати залишки вже закип'яченої води і наливати свіжу щоразу перед використанням. Багаторазове кип'ятіння води призводить до скупчення концентрації мінеральних солей, що несприятливо для здоров'я і може скоротити термін служби чайника.

Водночас нестача або надлишок води також є проблемою. Нестача води може призвести до перегріву нагрівального елементу, а надлишок може призвести до його перевантаження.

Тому найбільш вдалим рішенням буде нагрівати в чайнику приблизно половину необхідного об'єму води. Також рекомендується нагрівати стільки води, скільки дійсно потрібно, оскільки кожне використання приладу зменшує його термін служби.

Також не рекомендується використовувати повторно вже закип'ячену воду. У процесі використання чайника, в ньому можуть накопичуватися важкі метали і солі кальцію, які не є корисними ні для внутрішньої поверхні чайника, ні для складу і смаку води.

Ідеальним варіантом буде дотримуватися такої послідовності: залити необхідну кількість води, закип'ятити, а залишки вилити. Важливо пам'ятати, що повторне кип'ятіння води, яка простояла в чайнику понад добу, не рекомендується.

Як почистити електричний чайник

При дотриманні всіх правил, накип все одно може утворюватися, але його можна своєчасно очистити. Для цього можна закип'ятити близько трьох кухлів води з додаванням трьох ложок оцту або двох лимонної кислоти. Також можна почистити чайник губкою з невеликою кількістю лимона.

Важливо пам'ятати, що при цьому потрібно уникати потрапляння води на нагрівальний елемент і платформу.

Ще кілька порад

По-перше, перед від'їздом необхідно вимикати всі прилади, включно з чайником, з розеток.

По-друге, не рекомендується залишати працюючий чайник без нагляду. Вкрай важливо використовувати чайник тільки для кип'ятіння води, не кип'ятити в ньому нічого іншого.

Також рекомендується мити чайник тільки всередині, уникаючи потрапляння води на нагрівальний елемент і платформу.

Дотримуючись усіх цих правил, чайник прослужить довго, а вода, приготована в ньому, буде корисною і смачною.

Це справді працює! Експерти назвали овоч номер один, який регулює рівень цукру в крові

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:57

Можливо, ви вже неодноразово чули фразу обов’язково з'їжте всю броколі - і це зовсім не дивно. У цій дитячій пораді дійсно закладена частка правди, передають Патріоти України. Броколі відома своїми вражаючими перевагами для здоров’я. Вона не тільки ма...

Це така смакота! Як приготувати вечерю, яку дитина 100% з’їсть

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:12

Діти люблять фантазувати і ніколи не відмовляться від того, щоб і дорослі увімкнули режим дитячої уяви. Спробуйте приготувати звичайні спагеті з сардельками таким способом і ваші діти будуть у захваті, передають Патріоти України. Приготуйте восьминіжок...