Як правильно лікувати похмілля і чого категорично робити не можна

Чарівної таблетки від всіх симптомів просто не існує.

Симптоми похмілля важко сплутати з чимось іншим, і вони завжди з'являються в тому випадку, якщо людина не розрахувала дозу алкоголю. Медики розповіли, що від стану похмілля неможливо позбутися за кілька хвилин, і чарівної таблетки від всіх симптомів просто не існує, повідомляють Патріоти України з посиланням на ЗМІ.

За допомогою різних хитрощів можна лише пом'якшити наслідки бурхливих пиятик. Однак насправді більшість людей роблять величезну помилку і лише посилюють твій стан. Фахівці розповіли, що категорично не можна робити в стані похмілля.

Не вживати в якості ліків алкоголь

В першу чергу, вони не рекомендують вживати алкоголь. Справа в тому, що в ранкові години етанол в крові переробляється дуже швидко, через що стан тільки погіршується в тому випадку, якщо ви не зловживайте спиртним і вважаєте за краще випивати тільки в свята.

Не приймати сорбенти

Також медики не рекомендують приймати різні сорбенти. Шкідливі речовини вже потрапили в кров, і організм отримав порцію шкоди. Замість того, щоб приймати абсорбенти, потрібно добре очистити кишечник.

Не приймати парацетамол

Також не рекомендується приймати парацетамол. У поєднанні зі спиртом він фактично руйнує печінку.

Не відвідувати лазню, не пити каву і чай

А ще медики категорично проти відвідання лазні в стані похмілля, а також вживання міцного чаю або кави, оскільки всі ці процедури викликають зневоднення.

Хіти тижня. "Царські котлети" в клярі з незвичайною начинкою (рецепт, відео)

середа, 5 травень 2021, 22:00

Їх можна подати в якості гарячої страви або холодної закуски. І в тому, і в іншому вигляді котлетки виходять надзвичайно смачними і точно сподобаються всім, передають Патріоти України. Необхідні продукти:. Для начинки:. Починаємо приготування:. На ...

Порадуйте себе і рідних! Смакота до чаю з банки згущеного молока і 2 яєць (рецепт, відео)

середа, 5 травень 2021, 18:15

Швидка, дуже проста в приготуванні, з доступних інгредієнтів солодкість до чаю подобається всім, хто б її не пробував. Дивно пишна, ніжна, з молочно-ванільним смаком - готуйте і не пошкодуєте, передають Патріоти України. Інгредієнти:. Приготуван...