Клавіатура ноутбука - одна з частин комп'ютера, яка накопичує найбільше бруду. Скупчення пилу та бруду між клавішами не тільки псують зовнішній вигляд ноутбука та створюють умови для розвитку мікробів, але й можуть спричинити труднощі при натисканні певних клавіш, що може вплинути на роботу пристрою. Фахівці розповіли, як почистити клавіатуру ноутбука від пилу та бруду в домашніх умовах.
Перш ніж приступити до чищення клавіатури, необхідно відключити лептоп від електромережі, витягнувши вилку шнура живлення з електророзетки. Якщо в ноутбуці використовується батарея, що знімається, необхідно її зняти.
Видаліть поверхневе сміття
Використовуйте повітря, щоб видути пил і крихти. Нахиляйте ноутбук під різними кутами, подаючи повітря, щоб забезпечити глибоке очищення між клавішами.
Очистіть клавіші м'якою тканиною
Злегка змочіть м'яку тканину ізопропіловим спиртом і обережно протріть поверхню кожної клавіші. Запобігайте потраплянню рідини під клавіші.
Використайте ватні палички
Вони корисні для очищення країв і важкодоступних місць навколо клавіш.
Пилосос
Якщо у вас є невеликий пилосос для клавіатури, використовуйте його, щоб всмоктати залишки сміття. Але з ним потрібно бути дуже обережним, оскільки потужні моделі можуть засмоктати не лише пил, а й вирвати клавіші ноутбука.
Регулярно очищайте поверхню, а глибоке прибирання робіть кожні кілька місяців.
Для регулярного очищення підійде звичайний малярський або спеціальний багатофункціональний пензель, за допомогою якого видаляється пил і частинки бруду, що потрапили між клавішами.
Досі відвідуєте продуктові магазини частіше, ніж хотілося, тому що овочі і фрукти у вашому холодильнику псуються надто швидко? Тоді дочитайте до кінця, передають Патріоти України. Фудблогерка Емі Кросс у своєму Instagram поділилась чудовим лайфхаком зі...
Якщо скористатися такими підручними засобами, вам не доведеться мити холодильник, неприємний запах зникне, як і не було, передають Патріоти України. Наразі літо, а світло вимикають настільки часто, що продукти в холодильнику псуються дуже швидко. І щоб...