Як правильно почистити клавіатуру ноутбука в домашніх умовах

Клавіатура ноутбука - одна з частин комп'ютера, яка накопичує найбільше бруду. Скупчення пилу та бруду між клавішами не тільки псують зовнішній вигляд ноутбука та створюють умови для розвитку мікробів, але й можуть спричинити труднощі при натисканні певних клавіш, що може вплинути на роботу пристрою. Фахівці розповіли, як почистити клавіатуру ноутбука від пилу та бруду в домашніх умовах.

Перш ніж приступити до чищення клавіатури, необхідно відключити лептоп від електромережі, витягнувши вилку шнура живлення з електророзетки. Якщо в ноутбуці використовується батарея, що знімається, необхідно її зняти.

Далі приступаємо до очищення

Видаліть поверхневе сміття

Використовуйте повітря, щоб видути пил і крихти. Нахиляйте ноутбук під різними кутами, подаючи повітря, щоб забезпечити глибоке очищення між клавішами.

Очистіть клавіші м'якою тканиною

Злегка змочіть м'яку тканину ізопропіловим спиртом і обережно протріть поверхню кожної клавіші. Запобігайте потраплянню рідини під клавіші.

Використайте ватні палички

Вони корисні для очищення країв і важкодоступних місць навколо клавіш.

Пилосос

Якщо у вас є невеликий пилосос для клавіатури, використовуйте його, щоб всмоктати залишки сміття. Але з ним потрібно бути дуже обережним, оскільки потужні моделі можуть засмоктати не лише пил, а й вирвати клавіші ноутбука.

Як зберігати клавіатуру в чистоті

Регулярно очищайте поверхню, а глибоке прибирання робіть кожні кілька місяців.

Для регулярного очищення підійде звичайний малярський або спеціальний багатофункціональний пензель, за допомогою якого видаляється пил і частинки бруду, що потрапили між клавішами.

Все дуже просто! Як розігріти картопляне пюре, щоб зберегти смак страви

п’ятниця, 19 квітень 2024, 18:12

Досвідчені кухарі не рекомендують готувати картопляне пюре із запасом, оскільки наступного дня його практично неможливо подавати до столу. Смак страви стає зовсім не таким, як одразу ж після приготування. Якщо використовувати мікрохвильову піч, то це о...

Це справді працює! Експерти назвали овоч номер один, який регулює рівень цукру в крові

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:57

Можливо, ви вже неодноразово чули фразу обов’язково з'їжте всю броколі - і це зовсім не дивно. У цій дитячій пораді дійсно закладена частка правди, передають Патріоти України. Броколі відома своїми вражаючими перевагами для здоров’я. Вона не тільки ма...