Як правильно розігріти машину в мороз: Найкращі поради для автомобілістів

З настанням зими кожен власник автомобіля повинен знати, що робити в морози з машиною, а також пам'ятати, як завести машину, щоб прогріти. Найкращі поради та рекомендації про те, як правильно запустити двигун в мороз, читайте в матеріалі, передають Патріоти Україн

Як правильно розігріти машину в мороз - поради

Відповідь на питання, чи потрібно заводити машину щоб прогріти, однозначна - звичайно ж так. Причому, процедуру прогріву двигуна потрібно проводити не тільки в морозну погоду, але і в теплу теж. Для того, щоб прогріти двигун перед запуском в мороз на вулиці, потрібно дотримуватися важливих правил:

  • перед запуском машини розігрійте акумулятор - досить кілька разів моргнути фарами, бажано - дальнім світлом;
  • зачекайте кілька секунд після включення запалювання, для того, щоб бензонасос прокачав паливо в двигун автомобіля;
  • увімкніть світло, а також обігрів у машині, щоб двигун швидше прогрівся.

Всі ці нескладні і нетривалі манінупяціі з машиною водіям рекомендується здійснювати перед кожним виїздом в холодну погоду.

Скільки часу потрібно гріти машину - важливі нюанси

Всі водії зобов'язані точно знати, скільки часу потрібно гріти машину. У сильний мороз прогрівати двигун потрібно не менше 10-15 хвилин. Деякі моделі автомобілів прогріваються швидше, але для якісного прогріву двигун треба потримати на холостому ходу не менше 7 хвилин. Тільки після цього можна вирушати в дорогу, але при цьому кілька хвилин потрібно їхати плавно і потроху розгазовувати двигун.

Який мороз небезпечний для машини - стежимо за температурою

Не бажано сідати за кермо в сильні морози, особливо - коли температура на вулиці нижче -30°C. Якщо ж ви вирішили їхати, потрібно дотримуватися кількох правил, щоб автомобіль не зламався. Справа в тому, що на холоді двигун швидко холоне і його системи можуть обледеніти. Тому потрібно обов'язково прогрівати машину перед виїздом, щоб забезпечити нормальну подачу палива і випуск газів. Важливо пам'ятати, що на морозі масло густіє і втрачає свої мастильні якості, що може сильно нашкодити двигуну і коробці передач.

Відповідаючи на питання про те, як часто треба заводити машину в мороз, підказуємо - в холодну погоду рекомендується заводити машину для прогріву двигуна хоча б раз на тиждень. При сильних морозах цю процедуру радять проробляти кожні два дні, а для спокою - кожен день.

От у чому секрет! Як приготувати курячі шлуночки, щоб вони були м’якими

п’ятниця, 21 червень 2024, 18:12

Курячі шлуночки - страва, яка користується популярністю у багатьох кухнях світу. Готуються вони досить довго, але виходять досить смачними зі сметаною та спеціями, передають Патріоти України. . За смаком курячі шлунки відрізняються від звичайного куряч...

Смакота! Найпростіший десерт, який можна приготувати з домашнього сиру без випікання

п’ятниця, 21 червень 2024, 17:14

Смачний десерт можна приготувати без випічки. Нічого не треба смажити та парити. Зрештою, рецепт знайомий багатьом, передають Патріоти України. Вам потрібні наступні:. Покладіть домашній сир в блендер та трохи його збийте, щоб був більш однорідної маси...