Як правильно зварити смачну й міцну каву у турці: Секрети від італійського шеф-кухаря

Багато хто не уявляє жодного ранку без улюбленої кави, яка заряджає енергією і настроєм на весь день. А приготування цього міцного напою - справжній ритуал. Тим часом професійний італійський кулінар розповів, як зробити каву ще смачнішою, зазначають Патріоти України.

Так, італійський шеф-кухар Марко Черветті поділився на своєму YouTube-каналі корисними порадами, як правильно зварити смачну каву в турці. Увесь секрет не лише у натуральних зернах.

Кілька секретів, які зроблять вашу каву ще смачнішою

  • Зерна краще змолоти самостійно, для турки помел повинен бути мінімальним – "у пил".
  • Воду використовуйте лише дистильовану або з фільтру.
  • Ідеальні пропорції – на 150 мілілітрів води – 15 грамів (1 столова ложка) щойно перемолотої кави

Як зварити каву у турці

  1. Висипте каву у турку.
  2. Залийте холодною, можна кімнатної температури водою і відправте на слабкий вогонь, каву потрібно лише двічі помішати – на тридцятій секунді і на 1 хвилині.
  3. Почекайте, поки кава не почне закипати і відразу знімайте з вогню, розлийте у чашки і дайте постояти 2-4 хвилини. Після цього можна насолоджуватися смачною та ароматною кавою.

Бадьорого ранку!


А ви це знали? Що буде, якщо повністю виключити цукор з раціону?

понеділок, 26 вересень 2022, 19:07

Що відбуватиметься з організмом через тиждень, місяць, рік? Цукрами називаються всі прості вуглеводи: сахароза, глюкоза, фруктоза, мальтоза, галактоза. Цукри бувають природними - ті, що містяться в необробленій їжі. Додані (або вільні) - ті, що входять...

Перше, що ви побачили покаже від чого вам треба терміново позбутися

понеділок, 26 вересень 2022, 18:14

Швидкий тест по картинці на інтуїцію допоможе розібратися, що заважає вам в цей момент для досягнення своєї мети, передають Патріоти України. Тести на підсвідомому рівні вважаються найбільш правдивими, тому що проводяться інтуїтивно. Людина заспокоюєт...