Як продовжити роботу ноутбука, якщо вимкнули світло: ТОП-6 простих прийомів

Українці зіткнулися із постійними відключеннями світла. Багато хто в пошуку альтернативних джерел електроенергії, проте не всі мають таку можливість. У будь-якому разі усім корисно буде дізнатися, як продовжити роботу ноутбука після вимкнення світла. На допомогу прийдуть 6 найпростіших прийомів, передають Патріоти України.

Як продовжити роботу ноутбука, якщо вимкнули світло?

Сім простих кроків допоможуть знизити продуктивність ноутбука та створити умови, за яких споживатиметься менше енергії та гаджет не буде швидко розряджатися. У разі відключення світла можна буде спокійно закінчити роботу, переглянути фільм чи почитати. За наявності Інтернету на мобільному телефоні його можнароздати на ноутбук.

Для цього потрібно:

  • Змінити настройки живлення акумулятора та перемикнути його на режим збереження енергії.
  • Після перемикання на режим заощадження енергії автоматично знизиться яскравість екрана, проте вона все одно буде на нулі. Тому за бажанням її можна знизити повністю - користуватися ноутбуком буде складніше, але в темряві цілком реально.
  • Якщо не користуєтеся комп'ютером, то його краще вимкнути, тому що в режимі сну він все одно витрачає заряд.
  • Частіше чистить кеш, видаляйте завантаження, торренти та документи та чистить кошик. Проводьте чистку за допомогою спеціальної програми, щоб зменшити продуктивність ноутбука і йому доводилося обробляти менше інформації.
  • Якщо не потрібен вай-фай (або його немає), а також Bluetooth, то краще на якийсь час відключити цю функцію, щоб ноутбук не витрачав сили на пошук доступної мережі.
  • Використовуйте підставку для ноутбука, щоб він не нагрівався. Тримайте його якомога далі від джерел тепла, оскільки при сильному нагріванні комп'ютер активніше витрачатиме енергію

16 обов’язкових речей, які потрібно зробити, якщо ваша автівка не їздила взимку

четвер, 30 березень 2023, 2:00

Багато водіїв вважають за краще їздити тільки в теплий час, а взимку тримати автомобіль на стоянці або в гаражі. Протягом цього періоду законсервована машина не обслуговується, її стан не контролюється. Тому ті, хто збирається сісти навесні за кермо, м...

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...