Як прискорити сушіння речей, якщо немає опалення: ТОП-3 корисні лайфаки

Існує безліч лайфаків, як правильно прати речі в пральній машині, але не всі знають, як швидко та без проблем висушити випрану білизну у холодну та сиру погоду, коли немає опалення. Декількома хитрощами поділились експерти hochu.ua, передають Патріоти України.

По перше, знадобиться рушник. Покладіть його в барабан після прання, закрийте дверцята, встановіть програму віджимання з високими обертами. Коли машина завершить роботу, дістаньте сухий одяг, оскільки волога вбереться в рушник. Для кращого ефекту можна використовувати два або три рушники.

Є ще один спосіб, який пришвидшить процес сушки. Якщо одяг сушиться на вішалці, то старайтеся часто перевертати речі, щоб забезпечити рівномірний доступ повітря та прискорити висихання. Краще за все робити це щогодини.

Можна також вивертати одяг кожні кілька годин. Це значно прискорить його висихання. У випадках екстреного сушіння можна використовувати фен чи праску.

А ось вішати білизну на радіатор — не найкраща ідея. По-перше, він може стати брудним через пил та бруд, які можуть накопичуватися на радіаторі. По-друге, у кімнаті стане прохолодніше, адже мокрий та холодний одяг почне поглинати все тепло.

Ефект здивує! Ось що буде, якщо пити гарячу воду з лимоном

понеділок, 11 грудень 2023, 11:30

Що ви п’єте вранці? Напевно каву? Або чай? Більшість людей виберуть саме ці напої, але про цю звичку пора забути, передають Патріоти України. Є безліч причин пити вранці звичайну гарячу воду. З лимоном. Приготувати такий напій простіше простого: у кух...

О котрій годині потрібно прокидатися, щоб уповільнити старіння - поради лікарів

понеділок, 11 грудень 2023, 11:30

Щоб молодо виглядати, гарно висипатися, потрібно лягати й прокидатися в один і той самий час, передають Патріоти України. Наразі існує багато способів уповільнити процеси старіння. Це і косметологічні процедури, і пластика, і домашній догляд. Втім, іс...