Як швидко і якісно відмити каструлю, що пригоріла - ці лайфхаки здивують усіх

Частот господині мають справу з обгорілим посудом. Фахівці поділились дієвими способами, які допоможуть відмити чорну каструлю. Про це пише kitchn. Так, експерти пропонують 2 бюджетних способи, щоб врятувати обгорілу каструлю, передають Патріоти України.

Варені лимони

Зокрема, для початку розріжте два-три лимона на четвертини й покладіть в каструлю. Далі залийте їх водою і доведіть до кипіння. Кип’ятіть протягом 5 - 10 хвилин або до тих пір, поки не побачите, як частинки пригорілої їжі випливають на поверхню.

Потім вилийте воду з лимонами та скористайтеся губкою, щоб позбутися усіх пригорілих залишків. Це найпростіший з усіх методів, який не вимагає жодних зусиль для очищення.

Алюмінієва фольга і сода

На місце, що обгоріло насипте 2 - 3 столові ложки харчової соди й додайте трохи води, щоб вийшла паста. Далі зімніть алюмінієву фольгу і почніть терти нею каструлю навколо, поки бруд не відлущиться. Далі каструлю помийте теплою водою з миючим. Після такого чищення посуд має вигляд нового.

16 обов’язкових речей, які потрібно зробити, якщо ваша автівка не їздила взимку

четвер, 30 березень 2023, 2:00

Багато водіїв вважають за краще їздити тільки в теплий час, а взимку тримати автомобіль на стоянці або в гаражі. Протягом цього періоду законсервована машина не обслуговується, її стан не контролюється. Тому ті, хто збирається сісти навесні за кермо, м...

Як дізнатися, скільки дітей судилося вам за датою народження - секрет від нумерологів

середа, 29 березень 2023, 18:23

Дуже хочеться зазирнути трохи в майбутнє, коли будуєш великі плани. Особливо це стосується сім'ї і появи на світ дітей, якщо відносини стають серйозними, або ви вирішили, що маєте для цього достатньо здоров'я, сил і життєвого досвіду, передають Патріот...