Як швидко і легко прибрати наклейки на скляних банках - лайфхак

Господині часто купують скляні банки або інший посуд, щоб прикрасити свій дім або організувати простір на кухні. Але на тарі можуть бути цінники, яких не одразу вдається позбутися, і вони тільки псують зовнішній вигляд ємності, передають Патріоти України.

OBOZ.UA знайшов дієвий лайфхак, який допоможе швидко впоратись з цим. Ви можете легко зняти наклейку, не пошкодивши банку та не витративши багато часу.

Звичайні паперові етикетки можна спробувати видалити за допомогою теплої води. Потрібно намочити ємність та потерти руками чи губкою і це швидко видалить цінник.

Але потрібно докласти зусиль, щоб позбутися водостійких наклейок з металевим, текстурним або глянцевим покриттям.

Для цього вам знадобиться рідина для зняття лаку. Одягніть рукавички, щоб захистити свій манікюр від ацетону. Добре змочіть ватний диск, паперовий рушничок або ганчірку з мікрофібри рідиною та покладіть на наклейку.

Залиште так на 10-20 хвилин, це потрібно, щоб папір добре просочився сумішшю. Для більшого ефекту можете обмотати банку поліетиленовою плівкою, щоб ацетон не випарувався.

Потім все розмотайте та сухою ганчіркою ретельно потріть наклейку, щоб позбутися її. Якщо клей все одно залишився, то намочіть ганчірку рідиною для зняття лаку та знову все добре протріть.

Промийте банку теплою водою, висушіть та можете використовувати у господарстві.

Виберіть дзеркало - і прочитайте риси вашої особистості, про які ви не знали

понеділок, 11 грудень 2023, 11:07

Психогеометрія є досить новою технікою для оцінки різних типів особистості. Коли ми бачимо ряд форм, нашу увагу автоматично привертає одна з них, передають Патріоти України. Цей вибір визначається освітою, навколишнім середовищем, досвідом взаємин, пр...

Лінія серця на руці: Як розпізнати знаки долі на вашій долоні

понеділок, 11 грудень 2023, 10:07

Нашу долоню перетинають всілякі лінії. Одні видно чіткіше, інші ледве помітні. Лінія серця на руці на їх фоні помітно виділяється. Вона відповідає за емоційну складову людського життя, передають Патріоти України. По ній можна визначити характер і житт...