Як швидко нарізати цибулю на ідеально рівні кубики: Простий лайфхак від британського шеф-кухаря (відео)

Багато так званих фудхаків істотно полегшують життя. Цибулю легко перетворити на ідеально рівні кубики, якщо знати один лайфхак, передають Патріоти України.

Про лайфхак із швидкої нарізки цибулі пише видання Express. Професійні секрети розкрила британський шеф-кухар та зірка TikTok Поппі О’Тул. Все, що вам знадобиться, ніж і дотримання зрозумілого алгоритму.

Поппі описала метод, яким користуються професіонали при нарізанні цибулі. Вона сказала, що це одна з перших технік, яку вивчає кожен, стаючи шеф-кухарем. Що потрібно робити:

  1. Зріжте верхівку, розріжте цибулю навпіл і очистіть.
  2. Посередині, по горизонталі, ви повинні розрізати половину приблизно три рази, але не до кінця.
  3. Розріжте лук приблизно п’ять разів, вертикально наскрізь, знову не розрізаючи корінь.
  4. Переверніть цибулину та почніть різати. Ставте пальці як на відео, щоб не порізатися.
  5. В результаті ви отримаєте ідеально дрібно нарізану цибулю.

Варто відзначити, що цибуля не надто рівна, тому ви не отримаєте квадратну форму кубиків, якщо не зробите горизонтальний надріз.

Коли треба садити картоплю: Яка оптимальна температура і сприятливі дні

вівторок, 28 березень 2023, 18:30

Невдовзі розпочнеться сезон посадки картоплі. Українці вже почали підживлювати ґрунт, вносити добрива та обирати найкращі та найродючіші сорти, щоб восени отримати багатий урожай, передають Патріоти України. Важливо правильно обрати терміни посадки. Є ...

Психологічний тест у картинці: Дізнайтеся, які ваші риси характеру дратують оточуючих

вівторок, 28 березень 2023, 18:14

Якщо ви часто сваритесь зі знайомими, ймовірно, причина приховується саме у вашому характері, а не оточуючих, передають Патріоти України. Радимо пройти тест, аби дізнатися, які саме риси не дозволяють побудувати і підтримувати теплі стосунки з людьми. ...