Як швидко нарізати цибулю на ідеально рівні кубики: Простий лайфхак від британського шеф-кухаря (відео)

Багато так званих фудхаків істотно полегшують життя. Цибулю легко перетворити на ідеально рівні кубики, якщо знати один лайфхак, передають Патріоти України.

Про лайфхак із швидкої нарізки цибулі пише видання Express. Професійні секрети розкрила британський шеф-кухар та зірка TikTok Поппі О’Тул. Все, що вам знадобиться, ніж і дотримання зрозумілого алгоритму.

Поппі описала метод, яким користуються професіонали при нарізанні цибулі. Вона сказала, що це одна з перших технік, яку вивчає кожен, стаючи шеф-кухарем. Що потрібно робити:

  1. Зріжте верхівку, розріжте цибулю навпіл і очистіть.
  2. Посередині, по горизонталі, ви повинні розрізати половину приблизно три рази, але не до кінця.
  3. Розріжте лук приблизно п’ять разів, вертикально наскрізь, знову не розрізаючи корінь.
  4. Переверніть цибулину та почніть різати. Ставте пальці як на відео, щоб не порізатися.
  5. В результаті ви отримаєте ідеально дрібно нарізану цибулю.

Варто відзначити, що цибуля не надто рівна, тому ви не отримаєте квадратну форму кубиків, якщо не зробите горизонтальний надріз.

Лайфхак: Як змусити пральну машину споживати в 2 рази менше електроенергії

понеділок, 5 грудень 2022, 19:12

Рахунки за комунальні послуги з кожним роком лякають все більше. Іноді диву даєшся: звідки стільки електроенергії і води? Починаєш замислюватися про те, де можна заощадити, щоб в наступному місяці не віддавати величезні суми. Економне прання - відмінне...

Як обрати інвертор для дому і правильно його підключити - лайфхак

понеділок, 5 грудень 2022, 18:44

У зв'язку з частими відключеннями електроенергії українці шукають способи, як забезпечити свої домівки теплом і комфортними умовами без світла. Власники приватних будинків скуповують електрогенератори, а мешканці квартир дивляться на портативні електро...