Як швидко охолодити напій лише за 15 хвилин - проста хитрість

Влітку в спеку особливо хочеться вгамувати спрагу приємним і прохолодним напоєм. Звичайно, можна приготувати популярний в цей час охолоджуючий "Мохіто", але якщо він вам не до смаку, або віддаєте перевагу простій воді, будь-якому іншому напою, то ця порада точно вам знадобиться, передають Патріоти України.

Часто не вдається швидко охолодити рідину, навіть якщо помістити її в холодильник. Щоб досягти максимально швидких результатів, можна використовувати один простий трюк, пише ukr.media.

Як охолодити напій

Для досягнення більш швидкого охолодження рідини вам знадобиться звичайна тепла пляшка з водою (або будь-який напій), невеликий шматочок тканини або серветка, а також холодильник. Спочатку вам слід змочити тканину у воді і трохи вичавити її, щоб із неї не стікала вода. Потім обернути пляшку у вологу тканину і помістити її в холодильник. Це дозволить рідині охолонути набагато швидше, оскільки мокра тканина миттєво замерзне.

Для чого на пляшці олії влаштовано клапан і чому не варто його викидати: Корисний лайфхак, який допоможе економити

субота, 23 вересень 2023, 5:00

Більшість людей не знають, для чого потрібний пластиковий язичок на горловині пляшки з рослинною олією. А тому при першому відкритті зривають і викидають у смітник. Насправді, не треба так робити. Цю пластикову вкладку варто залишати. Вона забезпеч...

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...