Як швидко остудити каву - безцінний лайфхак для кавоманів

Ранкове пробудження, прикрашене чашкою свіжозавареної ароматної кави, бадьорить і радує. Але іноді ця радість затьмарюється надто високою температурою напою, адже існує ризик поспіхом обпектися і навіть розплескати каву від несподіванки, передають Патріоти України.

Але ви можете легко убезпечити себе або членів сім’ї, якщо витратите всього хвилину, щоб швидко охолодити каву.

Як швидко остудити каву

  • Завчасно заваріть порцію кави, остудіть і заморозьте. А вранці просто додайте кубик у чашку. У цьому випадку концентрація гарячого напою не загубиться, а кава швидко охолоне.
  • Інший варіант — заваріть каву трохи міцніше за звичайну і додайте в неї простий лід. В результаті напій виявиться потрібної вам міцності.
  • До речі, замість льоду можна використовувати кульку морозива – можливо, вам сподобається такий експеримент.

Ці три помилки робить більшість при зарядці смартфона - перевірте, раптом ви теж

вівторок, 21 березень 2023, 15:25

Батарея є одним з ключових компонентів вашого телефону, тому необхідно проявляти до неїособливу обережність і уважність. Однак, часто користувачі самі скорочують термін її "життя", навіть не підозрюючи цього, передають Патріоти України. УНІАН вибрав тр...

Оберіть картинку і дізнайтеся, що про вас сказав би Фрейд - психологічний тест

вівторок, 21 березень 2023, 15:07

Уявіть, якби вам випала нагода потрапити на сеанс до засновника психоаналізу Зигмунда Фрейда. Що б він вам сказав? Психологічний тест у картинці дасть вам можливість це дізнатися,передають Патріоти України. Подивіться на абстрактні зображення та оберіт...