Як швидко остудити каву - безцінний лайфхак для кавоманів

Ранкове пробудження, прикрашене чашкою свіжозавареної ароматної кави, бадьорить і радує. Але іноді ця радість затьмарюється надто високою температурою напою, адже існує ризик поспіхом обпектися і навіть розплескати каву від несподіванки, передають Патріоти України.

Але ви можете легко убезпечити себе або членів сім’ї, якщо витратите всього хвилину, щоб швидко охолодити каву.

Як швидко остудити каву

  • Завчасно заваріть порцію кави, остудіть і заморозьте. А вранці просто додайте кубик у чашку. У цьому випадку концентрація гарячого напою не загубиться, а кава швидко охолоне.
  • Інший варіант — заваріть каву трохи міцніше за звичайну і додайте в неї простий лід. В результаті напій виявиться потрібної вам міцності.
  • До речі, замість льоду можна використовувати кульку морозива – можливо, вам сподобається такий експеримент.

Вийшли з моди! П'ять пуховиків, які стали спражнім антитрендом у 2022 році - про них краще забути (фото)

четвер, 6 жовтень 2022, 18:48

Пуховик - найпопулярніший верхній одяг, який обирають дівчата на холодну пору року. Вони бувають довгими, до середини стегна або укорочені у вигляді куртки. Стилісти розповіли, які моделі пуховиків вийшли з моди у 2022 році, яких краще позбутися, щоб в...

Час готуватися! Як відрегулювати вікна на зиму - проста процедура заощадить тепло в будинку

четвер, 6 жовтень 2022, 18:25

Регулювання пластикових вікон проводять перед заморозками. Процедуру проводять для кращого збереження тепла і запобігання протягу. Відрегулювати вікна можна самостійно, але якщо не впевнені в своїх силах - звертайтеся до віконних майстрів, передають Па...