Як швидко почистити мікрохвильову піч від застарілого жиру - натуральні підручні засоби

Мікрохвильову піч можна очистити від залишків їжі та затятого жиру без використання побутової хімії. На допомогу прийдуть натуральні засоби. Головне, не запускати мікрохвильову піч до того стану, щоб її вже не можна було відмити, передають Патріоти України.

Оцет

Оцет не тільки добре очистить мікрохвильову піч, але й позбавить від неприємного запаху. Розбавте оцет наполовину з водою і отриманим розчином добре протріть всередині піч. Також можна поставити чашку з оцтом у мікрохвильову піч і включити її на кілька хвилин. Після чого ретельно протерти техніку всередині м'якою тканиною і залишити дверцята відкритими на провітрювання.

Лимонна кислота

Розведіть кілька чайних ложок лимонної кислоти у теплій воді і протріть цим розчином мікрохвильову піч. Якщо всередині піч дуже брудна, тоді краще налити отриманий розчин у чашку і поставити її у мікрохвильову піч на пару хвилин. Ефект вас має порадувати. Якщо вдома немає лимонної кислоти, візьміть замість неї кілька часточок лимона.

Сода

Розведіть у воді дві столові ложки соди, і поставте розчин у мікрохвильову піч. Запустіть пристрій на п'ять хвилин. Після остигання розчину їм потрібно протерти піч зсередини.

Шкірка цитрусових

Цедру лимона, апельсина, мандаринів можна покласти в миску та залити водою. Миску потрібно поставити в мікрохвильову піч на кілька хвилин. Ефірні олії не тільки розм'якшать засохлий бруд, а й наповнять мікрохвильову піч приємним ароматом. Після процедури піч потрібно протерти і просушити.

Пар

Це найпростіший спосіб очищення. Поставте посуд з водою в мікрохвильову піч і включіть її на максимальну потужність. Вода, що випаровується, відпарить бруд і жир. Вам залишиться лише протерти пекти зсередини м'якою серветкою

Це така смакота! Морква по-корейськи, яку можна їсти через 2-3 години - рецепт пряної закуски

неділя, 24 вересень 2023, 12:14

Найпростіша, дуже смачна та елементарна в приготуванні закуска - морква по-корейськи, для приготування якої потрібно мінімум інгредієнтів та всього 2 години часу. Для того, щоб закуска була гострішою, не шкодуйте спецій та часнику, ще можна додати гост...

Тест: Відкрийте для себе, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті

неділя, 24 вересень 2023, 11:12

Якщо ви хочете знати, який з ментальних аспектів переважає у вашому житті, уважно подивіться на зображення нижче і виберіть силует людини, яка викликає у вас найбільшу симпатію, передають Патріоти України. Потім прочитайте опис, відповідний вашому виб...