Як швидко та легко відрізнити натуральний мед, від підробки. Візьміть собі на замітку

Хочемо поділитись з вами інформацією про те, як не попастись у руки шахраїв та купити дійсно смачний та натуральний мед, передають Патріоти України.

На натуральність мед можна перевірити в домашніх умовах. Розказуємо вам, як.

  • Мед не повинен містити в собі кристаликів, а повинен бути однорідної консистенції. В більшості випадків мед має колір бурштину. Часто трапляється так, що старий мед розводять зі свіжим. Взимку рідку консистенцію може мати тільки мед з акації!
  • Мед на смак повинен бути чуть-чуть терпким, та дерти горло!
  • Всі ми знаємо, що натуральний мед завжди буде пахнути квітами на відмінно від підробки, від якої буде доноситись смак карамелі.
  • Візьміть чайну ложечку та запхайте у банку з медом. Натуральний мед буде намотуватись на ложку, а підроблений – буде одразу ж стікати.
  • Завжди звертайте свою увагу на колір меду. Гречаний мед має темно-коричневий колір, липовий – колір бурштину, мед, який роблять з пилку – буде ніжно-жовтого кольору.

Надіємось, що ці рекомендації вам точно допоможуть при покупці меду!

А ви любите мед?

У чому найкраще робити каву: ТОП-5 способів, які підкорять всіх кавоманів

понеділок, 30 січень 2023, 12:50

Кожен день ми п'ємо каву і не знаємо, скільки насправді існує способів приготування ароматного напою. Вони вже давно винайдені, але дізнаємося про них лише за деякий час. Коли ви шукаєте оригінальні способи, як приготувати каву в домашніх умовах, не за...

Орхідея - сильний жіночий талісман! Прикмети про орхідею вдома!

понеділок, 30 січень 2023, 12:07

Для багатьох людей прикмети і забобони дуже важливі. Серед любителів квітів існує багато суперечок про те, чи можна вирощувати орхідею в домашніх умовах. Орхідея - це найдавніша і дуже красива квітка, передають Патріоти України. Її вважають символом цн...