Як швидко за копійки позбутися від неприємного запаху з пральної машини

З плином часу від пральної машини може почати виходити запах затхлості і вогкості. Розповідаємо про старий аптечний засіб, який допоможе позбутися від неприємного запаху в машинці і запобігти його появі, передають Патріоти України.

Вирішити проблему допоможе знайомий багатьом аптечний антисептик хлоргексидин. Зазвичай, даний дезінфікуючий засіб використовується для обробки ран, але з запахом в пральній машині він теж справляється відмінно.

Періодично обробляйте хлоргексидином барабан, лоток і гумовий ущільнювач, і неприємний запах більше не потурбує. Для зручності засіб можна перелити в ємність з розпилювачем.

Зістарять вмить! Чотири відтінки волосся, про які потрібно забути після 40 років

вівторок, 6 червень 2023, 8:40

Дамам після 40 років часто хочеться "освіжити" свій образ, змінити зачіску чи стиль. Проте деякі модні рішення можуть зіграти не на руку жінкам, котрі прагнуть виглядати молодше, і візуально додати їм віку, передають Патріоти України. Попелястий блонд....

Як інтернет-магазини змушують покупців платити більше: ТОП-4 хитрощі, на які не можна вестися

вівторок, 6 червень 2023, 8:22

В Україні інтернет-магазини можуть змушувати покупців платити більше за свої товари за допомогою різних методів. Однак споживачі можуть користуватися кількома способами, щоб не потрапити "на крючок", передають Патріоти України. Як інтернет-магазини зму...