Як швидко за копійки позбутися від неприємного запаху з пральної машини

З плином часу від пральної машини може почати виходити запах затхлості і вогкості. Розповідаємо про старий аптечний засіб, який допоможе позбутися від неприємного запаху в машинці і запобігти його появі, передають Патріоти України.

Вирішити проблему допоможе знайомий багатьом аптечний антисептик хлоргексидин. Зазвичай, даний дезінфікуючий засіб використовується для обробки ран, але з запахом в пральній машині він теж справляється відмінно.

Періодично обробляйте хлоргексидином барабан, лоток і гумовий ущільнювач, і неприємний запах більше не потурбує. Для зручності засіб можна перелити в ємність з розпилювачем.

Виберіть кота і дізнайтеся, що думають про вас люди - психологічний тест по картинці

неділя, 25 вересень 2022, 12:14

Якщо ви хочете дізнатися, що думають про вас оточуючі, пропонуємо пройти тест. Вибір кота на зображенні дозволить зрозуміти, ким вас бачать люди. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли задіяна ваша інтуїція та підсвідомість...

Подивіться на зображення - і ви зможете багато чого дізнатися про свої емоції

неділя, 25 вересень 2022, 11:59

Те, що ви бачите в цій загадковій оптичній ілюзії, багато говорить про ваші емоції, передають Патріоти України. Нам часто подобається думати, що ми знаємо себе досить добре, але це далеко не так, адже кожен день ми дізнаємося про себе все нові і нові ...