Як смажити котлети, щоб вони не були зверху підгорілими, а всередині сирими

Смажити котлети, щоб вони не були всередині сирими, не розвалювалися, не розтікалися по сковорідці і при цьому були смачними, завдання не з легких. Якщо котлети, що розвалилися, можна з’їсти, незважаючи на неестетичний вигляд, то сире м’ясо навряд чи хтось наважиться скуштувати, передають Патріоти України.

Подробиці

Яка помилка господарок призводить до того, що котлети не досмажуються?

Можливо, ви намагаєтеся просто посмажити котлети з двох боків і викладаєте їх на тарілку так робити не можна. Підсмажена скоринка не свідчить про готовність котлет.

Щоб м’ясо дійшло до готовності, потрібно налити на сковорідку окріп і під закритою кришкою протушкувати котлети на маленькому вогні.

Цей спосіб хороший для котлет із свинячого і яловичого фаршу. Курка смажиться швидко і додаткові маніпуляції з курячим м’ясом не потрібні.

Якщо котлети були обвалені у борошні, то вода перетвориться на соус.

Якщо смаження котлет вам не піддається і м’ясо все ще залишається сирим, то можна посмажити котлети з двох сторін, а потім поставити їх на доготування в духовку.

Більше білка, ніж у рибі! Названо найкорисніше м'ясо

п’ятниця, 12 липень 2024, 22:48

Які види м’яса можна вживати всім, а від якого краще відмовитися: поради лікарів, передають Патріоти України. М’ясо для українців є невід’ємним складником щоденного раціону. Немає такої людини, якій би не подобалося запечене, варене, смажене чи тушкова...

Вирішити проблему можна! Що робити, якщо варення вийшло надто солодким

п’ятниця, 12 липень 2024, 18:56

Звичайно, варення і повинно бути солодким. Але часом буває, що в десерті надто багато цукру, передають Патріоти України. В такому разі варення їсти практично неможливо, а тому слід завжди ретельно слідкувати за кількістю цукру, який ви додаєте. Однак, ...