Як та чим відмити холодильник від жовтих плям: ТОП-3 народні способи

Холодильник - це безсумнівно один із найголовніших предметів побутової техніки на кухні. Але він так само, як і інше кухонне приладдя має здатність втрачати свій вигляд. Найбільша проблема - це поява жовтих плям на пластикових поличках, на яких лежать продукти, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz зібрала для вас інформацію та поділиться трьома народними способами, які допоможуть очистити холодильник від жовтих плям.

Спосіб 1. Спирт

Такий засіб, за словами господинь, гарантує досить хороший результат. Для цього потрібно просто змочити ватний диск в етанолі та протерти пожовклу поверхню. Не забувайте при цьому дотримуватися заходів безпеки при роботі з спиртом: приміщення провітрювати, а руки захистити рукавичками.

Спосіб 2. Оцет

Але врахуйте те, що столовий 9% оцет навряд чи допоможе. Тут потрібна спеціальна 70-80% оцтова есенція. Але так само не забувайте дотримуватися заходів безпеки, як в попередньому випадку.

Спосіб 3. Перекис водню

Цей засіб радять використовувати у запущених випадках. Технологія застосування:

1. Поверхню обробити від пилу та жиру.

2. Змочити ватний диск у розчині та протерти поверхню.

3. Промити оброблену ділянку водою та витерти.

Оберіть символ на картинці - і дізнайтеся, яка професія принесе вам справжній успіх

субота, 26 листопад 2022, 21:08

У кожному з нас з народження закладено ті чи інші особливості. Ці задатки лише можуть допомогти освоїти певний вид діяльності, вам легше дасться справа, до якого у вас є природні здібності. Психологічний тест у картинці визначить професію, у якій ви зм...

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ: росіяни передислоковуються до Мелітополя

субота, 26 листопад 2022, 19:39

КОНТРНАСТУП ЗСУ НА ЗАПОРІЖЖІ. Ми говоримо правду, а решту зроблять ЗСУ!