Як та чим відмити холодильник від жовтих плям: ТОП-3 народні способи

Холодильник - це безсумнівно один із найголовніших предметів побутової техніки на кухні. Але він так само, як і інше кухонне приладдя має здатність втрачати свій вигляд. Найбільша проблема - це поява жовтих плям на пластикових поличках, на яких лежать продукти, передають Патріоти України.

Редакція FoodOboz зібрала для вас інформацію та поділиться трьома народними способами, які допоможуть очистити холодильник від жовтих плям.

Спосіб 1. Спирт

Такий засіб, за словами господинь, гарантує досить хороший результат. Для цього потрібно просто змочити ватний диск в етанолі та протерти пожовклу поверхню. Не забувайте при цьому дотримуватися заходів безпеки при роботі з спиртом: приміщення провітрювати, а руки захистити рукавичками.

Спосіб 2. Оцет

Але врахуйте те, що столовий 9% оцет навряд чи допоможе. Тут потрібна спеціальна 70-80% оцтова есенція. Але так само не забувайте дотримуватися заходів безпеки, як в попередньому випадку.

Спосіб 3. Перекис водню

Цей засіб радять використовувати у запущених випадках. Технологія застосування:

1. Поверхню обробити від пилу та жиру.

2. Змочити ватний диск у розчині та протерти поверхню.

3. Промити оброблену ділянку водою та витерти.

Хрумкий овоч до великоднього столу: Прості секрети для отримання рекордних врожаїв редиски

п’ятниця, 31 березень 2023, 2:00

Якщо ви думаєте про вирощування редиски, врахуйте місцеві кліматичні та ґрунтові умови. Цей швидкозростаючий овоч віддає перевагу добре дренованому ґрунту та постійному рівню вологи. Тим паче домашня редиска набагато смачніша, ніж покупна, оскільки вон...

Оберіть корону і дізнайтеся, чим ви приваблюєте людей: Психологічний тест по малюнку

четвер, 30 березень 2023, 18:12

Якщо ви хочете дізнатися, які риси викликають у оточуючих прихильність до вас, пропонуємо пройти тест. Вибір корони на картинці дасть зрозуміти правду про свої найпривабливіші якості. Важливо, щоб вибір був зроблений протягом перших п'яти секунд, коли ...