Як відбілити делікатну білизну без відбілювача - найкращий копійчаний спосіб

Якщо ви виявили, що ваша улюблена біла річ, наприклад, делікатна білизна втратила свою первозданну білизну, якою колись вас і привабила, не поспішайте зневірятися. Існує один перевірений роками засіб, який легко усуне подібну неприємність, передають Патріоти України.

Прання білої білизни не повинно проводитись за високих температур. Тому не можна кип’ятити і навіть замочувати його в гарячій воді з відбілювачем, пише cpykami. Також краще не використовувати сильні компоненти, що відбілюють, які можуть пошкодити річ.

Як легко відбілити делікатну білизну

У 30-градусній теплій воді розчиніть 2 столові ложки кальцинованої соди. Потім додайте 1 столову ложку 3% перекису водню. Занурте білизну в цей розчин, що відбілює, і залиште його там на 5-6 годин. Ви також можете залишити білизну у розчині на всю ніч. Наступного дня просто промийте вручну білизну, відіжміть і повісьте на сушку.

Жіночий психологічний тест: Обране кольє підкаже, що вам потрібно для щастя

неділя, 24 вересень 2023, 21:12

Ви відчуваєте, що вам чогось не вистачає для щастя, але не розумієте чого? Даний тест зуміє вам підказати, що вам необхідно для повного щастя, передають Патріоти України. Зараз ви перебуваєте в якійсь ізоляції, з якої не можете вийти. Це заважає вам в...

Жіночий психологічний тест: Ваш вибір кави розповість про те, яка ви у стосунках

неділя, 24 вересень 2023, 17:13

А яку каву обираєте ви? Ви – впевнена людина, яка не любить грати в ігри. Ви говорите те, що у вашому серці, і нехай інші реагують так, як хочуть, вас це не хвилює. На відміну від ваших уподобань на каву, ви не любите холодних людей. Вам подобаються ту...