Як відбілити унітаз швидко та без хімії - засіб за копійки

Унітаз може втратити білий колір - і це відносно нормально, але ж кожна господиня хоче, щоб сантехніка була якнайдовше у стані та вигляді, мов нова. Якщо доглядати регулярно, то все так і буде, передають Патріоти України.

Подробиці

Засіб для відбілення унітазу дуже простий і дешевий. Знову на допомогу приходить сода та оцет. Потрібно насипати 100 г соди та залити її 100 мл оцту.

Накрити кришкою, забути на 10 хвилин, а потім просто змити. Класична реакція зробить по-справжньому “магічний” ефект, адже наліт розчиниться і колір стане білосніжним. Бажано очищення содою та оцтом робити раз у місяць, бо найкраще чистоту підтримувати, щоб не вдаватися до їдкої хімії.

Для кави як у кав’ярні: Що зробити, щоб молочна пінка не осідала

п’ятниця, 22 вересень 2023, 18:09

Смачну каву з пишною молочною пінкою можна приготувати, не виходячи із власного дому. І для цього знадобляться прості інструменти, передають Патріоти України. Окрім чашки із завареною кавою та молока знадобиться мікрохвильовка, а також один із "спецінс...

Виберіть інструмент, який найбільше подобається - і дізнайтеся музику своєї душі.

п’ятниця, 22 вересень 2023, 17:08

Це не просто тест, це ковток свіжого повітря, передають Патріоти України. Отже, все, що вам потрібно, це вибрати музичний інструмент…. У вас фіолетова душа … Боже мій, яка вона прекрасна. Це дуже чуттєва і вразлива душа. Люди з такою душею неймовірно д...