Як відіпрати кухонні рушники без порошку - японський спосіб

Через специфіку використання кухонні рушники потребують постійного прання, а активні складники мийних засобів швидко псують їхній вигляд. Але міняти їх на нові кожні кілька місяців потреби немає. Випрати і навіть відбілити кухонні рушники допоможе спосіб, який господині назвали японським. передають Патріоти України.

  • 10 літрів води;
  • 2 столові ложки гірчичного порошку;
  • 1 столова ложка рослинної олії;
  • 1 столова ложка оцту.

Воду необхідно нагріти і розчинити у ній гірчицю, олію та оцет. В отриману рідину необхідно занурити рушники і залишити їх у ній на 12 годин.

Після того, як рушники відмокнуть, їх необхідно правильно виполоскати. Спочатку їх необхідно занурити у дуже холодну воду, а потім виполоскати у гарячій. Правильне прання японським способом має не тільки вивести плями, але й відбілити пожовтілу чи посірілу тканину.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...