Як відіпрати стару пляму на пуховику за допомогою підручних засобів - ефективні способи

Попереду морози, а це означає, що настав час готувати до пізньої осені та зими теплі речі, куртки, пальта, шуби та пуховики. Зробити це бажано не в останній момент, адже бувають ситуації, коли потрібно вдягнути пуховик, а на ньому є пляма, передають Патріоти України.

Щоб уникнути подібних ситуацій, радимо розпочати підготовку до зими наперед. А якщо ви зіткнулися з плямами на пуховику, то ви прийшли за адресою. Як їх позбутися підручними засобами — читайте далі. Як зазначає Ukr.Media, щоб очистити свій верхній одяг, необов’язково відправляти його в хімчистку, адже можна впоратися підручними засобами. Це, наприклад, звичайний мийний засіб або нашатирний спирт.

Як вивести старі плями з пуховика

  • Непомітні плями — нанесіть пару крапель мийного засобу на губку і протріть нею брудне місце. Потім чистою вологою ганчірочкою протріть пляму, а потім висушіть.
  • Жирні плями — нагрійте пляму на пару, капніть на неї трохи бензину на ганчірочку і протріть пляму. Після посипте місце, де була пляма содою або порошковою крейдою, залиште на 1-2 хвилини, і витрусіть пуховик.
  • Універсальний засіб — можна приготувати засіб для виведення плям самостійно. Для цього змішайте з водою трохи нашатирного спирту і додайте мийний засіб. Все добре перемішайте, щоб суміш стала як густа піна. Після цього обробіть цією піною брудні ділянки тканини.
  • Склоочисник - нанесіть засіб для миття вікон на пляму, а потім протріть сухою губкою або серветкою.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...