Як відмити темний наліт на столових приборах - потрібен лише один інгредієнт

Столові прибори з часом втрачають блиск. Звичайного миття стає недостатньо - щоб позбавитися від темного нальоту, необхідна ретельна чистка, передають Патріоти України.

За словами експертів, після миття столові прибори слід час від часу полірувати. Зробити це можна за допомогою шматка вовняної тканини, протерши ложку чи виделку круговими рухами з усіх боків. Але це досить нудний та не надто ефективний варіант.

Засіб для миття посуду не завжди позбавить від темного нальоту. А зробити столові прибори сяючими допоможе відомий у народі "цитрусовий метод".

Це один із найпростіших лайфхаків. Не треба готувати жодних розчинів чи сумішей. Просто розріжте лимон навпіл і натріть соком потемнілі місця на ложках чи вилках.

Не спішіть змивати, дайте кислоті час, щоб подіяти. Півгодини зазвичай буде достатньо. Після цього промийте прибори під простою водою з-під крана. Використовувати чистячі засоби для миття або терти губкою не потрібно. Наостанок насухо витріть ложки та виделки. Вони сяятимуть, наче нові.

Щоб потім "серце не боліло": Британські експерти пояснили, як правильно підготувати кімнатні рослини до зими

неділя, 1 жовтень 2023, 4:15

Кімнатні рослини скоро увійдуть у період спокою, а це означає, що їхнє зростання сповільниться, і їм може знадобитися зміна режиму поливання. . Зимовий сезон – непростий час для кімнатних рослин. І хоча випробувати на собі сніг і мороз їм не доведеть...

Це може бути небезпечним для організму! Продукти-вороги, які категорично не можна їсти разом

субота, 30 вересень 2023, 21:28

Ягоди, овочі, каші, фрукти, зелень, молочні продукти, м'ясо, морепродукти та риба - продукти, які обов'язково мають бути в раціоні кожної людини для отримання вітамінів та необхідних мінералів. Але, потрібно знати, що є поєднання продуктів, які можуть ...