Як відмити відбитки пальців з будь-яких поверхонь - поради досвідчених господинь

Навіть чистими руками можна залишити відбитки на предметах інтер'єру, оскільки на шкірі завжди є природний жир, що виробляється сальними залозами. Як прибрати сліди від пальців на матових меблях та з інших поверхонь вдома, читайте в матеріалі, передають Патріоти України.

Як відмити відбитки пальців - найдоступніший спосіб

Для початку добре протріть відбиток вологою серветкою, після чого відразу ж насухо витріть тканиною, щоб не залишити розводів уже від серветки. Зверніть увагу, серветки не повинні містити зволожуючий крем - він залишиться на поверхні й доведеться видаляти вже і його сліди.

Другий дієвий спосіб - використовувати мильний розчин:

  • розчиніть у воді засіб для посуду або господарське мило;
  • нанесіть на поверхню м'якою губкою;
  • якщо є старі плями, нанесіть на них більшу кількість розчину або попередньо обприскайте з розпилювача;
  • видаліть мильний розчин за допомогою гігроскопічної серветки для кухні - не розтирайте, а пройдіться по поверхні, умовно розділивши її на смужки, після кожного проходу виполіскуючи і добре віджимаючи серветку.
  • протріть насухо тканиною з мікрофібри або іншою сухою тканиною.

Для глянцевих меблів краще використовувати спеціальні засоби, вони добре видаляють не тільки відбитки пальців, а й інші забруднення. Після очищення рекомендується нанести поліроль, щоб захистити поверхню від нових забруднень.

Чи можна змити відбитки пальців водою, якщо немає спецзасобу

Можна - для цього злегка змочіть тканину, добре потріть відбиток і відразу ж видаліть вологу з поверхні сухою тканиною, розтираючи розводи рухами по колу. Якщо розводи залишаються, злегка змочіть їх повторно і знову витріть насухо. Можна використовувати паперові рушники або туалетний папір, головне, витирати тільки сухим. Якщо серветка стала вологою, вона буде надалі множити розводи.

Якщо ж сліди ніяк не хочуть зникати, найдієвішим методом буде все-таки розприскати засіб для чищення скла або універсальний. Його також потрібно швидко витирати, інакше будуть залишатися розводи вже від нього.

Чудово впораються зі слідами від пальців і спиртовмісні спреї-антисептики або оцтовий розчин. Важливо: перед обробкою рекомендується перевірити обраний метод на невеликій ділянці, бажано прихованій від очей. Для видалення відбитків з екрану монітора рекомендується використовувати тільки спеціальні засоби. Тиснути на поверхню не можна, обробляти акуратно, щоб не пошкодити дисплей.

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...

Психологічний тест: Те, що ви першим побачили на картинці, розповість про ваші недоліки

неділя, 1 жовтень 2023, 12:07

Цей тест допоможе по-іншому поглянути на власні переваги і недоліки, а також грамотно скорегувати їх в потрібну сторону, передають Патріоти України. Бажання розібратися у собі час від часу виникає у кожного: буває так, що на роботі або в сім’ї щось не ...