Як відмити жирний посуд, якщо немає гарячої води: ТОП-3 натуральні засоби, що творять дива

Мити посуд, коли в домі немає гарячої води - не дуже приємне заняття. На додачу до того, що мерзнуть руки, мийний засіб діє і змивається гірше. Однак, останню проблему можна вирішити за допомогою натуральних засобів. Навіть якщо вони не відмиються повністю, жодної шкоди це не завдасть, передають Патріоти України.

Господарське мило

Це варіант потребує ретельного полоскання, але все ж менш агресивний за фабричні засоби для миття. Господарське мило можна наносити на губку, потерши її об сухий брусок, а можна придбати його одразу в рідкій формі.

Сода

Сода є прекрасним знежирювальним засобом і підходить навіть для миття дитячого посуду, адже повністю змивається водою. До того ж вона діє як очищувальний порошок і може видаляти стійкі забруднення. Просто насипте трошки соди у посудину, потріть її губкою і сполосніть під струменем води. Але цей засіб не підійде для різних видів антипригарного покриття – може їх подряпати.

Гірчичний порошок

Цей засіб можна використовувати так само, як соду, а можна розвести водою до пастоподібного стану. Гірчичний порошок не такий абразивний, тому ним можна мити чутливі до подряпин поверхні. Щоби видалити стійкі забруднення, його можна змішати з оцтом.

Ви неправильно перете махрові рушники: ТОП-2 нюанси, про які слід знати

п’ятниця, 22 вересень 2023, 7:09

Буває так, що махрові рушники, які ви придбали, більше не такі м’які та пухнасті, як були при покупці, вони стали жорсткими та менш приємними на дотик. Це пов’язано з неправильним способом прання, передають Патріоти України. Однак не слід засмучуватися...

Очистять навіть позаторішній бруд: ТОП-3 потужних способи видалення стійкого нальоту на ванній та унітазі

п’ятниця, 22 вересень 2023, 6:59

Наліт на білій сантехніці змушує думати, що в санвузлі взагалі ніхто ніколи не прибирає. Але іноді подібні твердження можуть образити господиню, яка мало не за графіком прибирає в домі, але жорстка вода зводить нанівець всі її зусилля. Про це пише сайт...