Як відмити жирний посуд, якщо немає гарячої води: ТОП-3 натуральні засоби, що творять дива

Мити посуд, коли в домі немає гарячої води - не дуже приємне заняття. На додачу до того, що мерзнуть руки, мийний засіб діє і змивається гірше. Однак, останню проблему можна вирішити за допомогою натуральних засобів. Навіть якщо вони не відмиються повністю, жодної шкоди це не завдасть, передають Патріоти України.

Господарське мило

Це варіант потребує ретельного полоскання, але все ж менш агресивний за фабричні засоби для миття. Господарське мило можна наносити на губку, потерши її об сухий брусок, а можна придбати його одразу в рідкій формі.

Сода

Сода є прекрасним знежирювальним засобом і підходить навіть для миття дитячого посуду, адже повністю змивається водою. До того ж вона діє як очищувальний порошок і може видаляти стійкі забруднення. Просто насипте трошки соди у посудину, потріть її губкою і сполосніть під струменем води. Але цей засіб не підійде для різних видів антипригарного покриття – може їх подряпати.

Гірчичний порошок

Цей засіб можна використовувати так само, як соду, а можна розвести водою до пастоподібного стану. Гірчичний порошок не такий абразивний, тому ним можна мити чутливі до подряпин поверхні. Щоби видалити стійкі забруднення, його можна змішати з оцтом.

Як зробити, щоб на чашці не утворювався чайний наліт - три маловідомі хитрощі

п’ятниця, 31 березень 2023, 15:10

Час від часу посуд потрібно не просто перемивати, а прямо-таки "реанімувати". Частіше всього це трапляється у господинь, які полюбляють білі тарілки, бо ті з часом жовтіють навіть при правильному догляді, передають Патріоти України. Впоратися з такою п...

Копійчане добриво для орхідей з інгредієнтів, які є на кожній кухні - будуть рости як на дріжджах!

п’ятниця, 31 березень 2023, 14:45

Мало хто знає, що приготувати дієве добриво для орхідей можна з простих інгредієнтів, які є на кожній кухні, передають Патріоти України. Таке добриво для орхідей допоможе квітці виглядати здоровою, рости і навіть квітнути. А ще збагатить рослину всіма ...