Як врятувати білі речі від плям та жовтизни - прості секрети прання

Білі речі - байдуже, одяг це чи домашній текстиль - виглядають приголомшливо. Освіжають лук, надають відчуття чистоти та свіжості. Але біда з ними у всіх одна: колір дуже легко зіпсувати. Досить покласти у пральну машинку щось кольорове чи залишити малесеньку плямку, і річ можна вважати зіпсованою, передають Патріоти України.

Видання Kobieta стверджує, насправді не все так драматично. Більшість білих речей можна врятувати від плям та жовтизни. І далеко не завжди для цього потрібні дорогі засоби. Ефективний відбілювач нерідко можна зробити в домашніх умовах з того, що вже є під рукою.

Відбілювання після прання з кольоровим

Якщо білі речі після прання забарвилось через зайву річ, що потрапила до барабану, виправити ситуацію можна. Існує три ефективних засоби:

господарське мило – зробіть мильний розчин із невеликою кількістю теплої води і виперіть у ньому річ вручну і прополощіть;

лимонний сік – налийте у миску теплої води, додайте столову ложку перекису водню і два нарізані скибочками лимони, замочіть у цій рідині речі приблизно на годину, прополощіть їх і виперіть у машині на звичайній програмі;

розпушувач для тіста – замочіть речі у розчині розпушувача або виперіть зі звичайним порошком, до якого додайте цей продукт, найкраще підійде делікатна програма і температура до 40 градусів (замість розпушувача можна використати звичайну харчову соду).

Відбілювання пожовтілих або посірілих речей

Найчастіше сліпучу білизну втрачають рушники та постільна білизна, які доводиться часто прати. Особливо, якщо прати їх за високих температур. Готельна покоївка розкрила, який копійчаний засіб може врятувати ситуацію. І це лимонна кислота.

Розчинити її у воді потрібно у пропорції 3:7. У отриманому засобі треба на кілька годин замочити рушники, після чого випрати їх у машині звичайним способом.

Замість кислоти можна використовувати цілі лимони. Великий плід треба нарізати скибочками, покласти у каструлю, залити 1 літром води і закип’ятити. У отриманому відварі треба на годину замочити пожовтілі чи посірілі білі речі, а далі випрати їх, як зазвичай.

Ефективний відбілювач вийде і з лимонного соку. Півсклянки його треба розвести у літрі води, ретельно перемішати і покласти у цю рідину речі на півгодини. Далі все як завжди – звичайне машинне прання.

Ще один рятівний засіб в такому разі – це аспірин. Розчиніть кілька пігулок аспірину у воді, а потім замочіть у них рушники не менше ніж на півгодини перед звичайним пранням.

А ви це знали? Що день вашого народження може розповісти про вас?

четвер, 8 грудень 2022, 0:09

Відповідно до нумерології, день, коли ви народилися, може розповісти багато про вас, починаючи з того, в якій сфері вам слід працювати, і закінчуючи тим, що ви є природженим лідером або конформістом, передають Патріоти України. 1, 10, 19 і 28: природже...

Від долі не втечеш! Дізнайтеся, кого вам судилося зустріти, відповідно до вашого місяця народження

середа, 7 грудень 2022, 23:53

Від долі не втечеш, передають Патріоти України. Січень. Ваша споріднена душа — людина, у якої вистачить енергії жити у швидкому темпі. Народжені в січні живуть насичено і яскраво. Ви часто ризикуєте і на повній швидкості летите вперед. Саме тому так ва...