Як врятувати мед, що зацукрився - хитрий трюк

У натурального меду термін зберігання практично безмежний. Так відбувається через те, що продукт має особливий хімічний склад. Однак, коли мед деякий час постоїть, він зацукрюється. У такому випадку використовувати його в кулінарії стає складно, передають Патріоти України.

Його можна знову привести до рідкого стану. Є різні методики, втім, деякі з них можуть позбавити продукт усіх його цінних властивостей. Але є один метод, який дозволить меду стати знову рідким та зберегти свій багатий хімічний склад. Про нього розповіли на Pixelinform.

Як розрідити мед

Спочатку відміряйте ту кількість меду, якої потребує рецепт. Перекладіть його в невелику миску або іншу маленьку посудину.

У каструлю вливаємо воду, прогріваємо її до сорока градусів. Якщо прогріти до вищої температури, то корисний мед втратить корисні властивості: продукт погано реагує на термічну обробку. Мисочку з медом ставимо у воду так, щоб рідина не потрапляла усередину. Чекаємо 10-15 хвилин. Коли цей час сплине, перемішуємо мед та сміливо починаємо готувати.

До них краще не торкатися руками: ТОП-5 найбрудніших місць у літаку

четвер, 7 грудень 2023, 8:30

У світі мільйон літаків виконують рейси, інколи практично без зупинки. І хоча спеціальні бригади прибиральників роблять все можливе, щоб почистити кожне сидіння до прибуття наступних пасажирів, іноді речі можуть бути упущені або залишатися трохи брудни...

Візьміть на замітку! ТОП-14 фільмів, що зачіпають найглибші струни душі

четвер, 7 грудень 2023, 8:07

У сірій суєті повсякденності ми забуваємо про душу і те, що в світі є ще щось крім щоденних ритуалів і дороги з роботи додому, передають Патріоти України. Ми зібрали 14 фільмів, які допоможуть наповнити вільний вечір роздумами і зворушать вас до глибин...