Як врятувати урожай черешні від птахів - кращі поради дачникам

Сезон черешні у розпалі. Птахи нападають на дерево, коли ягоди ще не встигають дозріти. Що робити, щоб дочекатися соковитих спілих ягід, а не ділити урожай з пернатими, читайте у подробицях, передають Патріоти України.

Подробиці

Зазвичай птахи злітаються на дерево, коли поруч нікого немає й не чутно ніяких звуків. Якщо тишу порушити, птахи бояться підлітати. Тому, щоб дочекатися стиглої черешні садівники вішають на гілки дерева предмети, які можуть шуміти чи шарудіти.

Це можуть бути пакети, фольга, брязкальця. Також допоможуть відлякати пернатих іграшки-вітрячки або CD-диски, які крутяться під час вітру й видають певні звуки.

Найефективніший спосіб вберегти ягоди від птахів – це зробити укриття. Продається багато видів сіток, які не перешкоджають дозріванню ягід, але закривають доступ птахам.

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...