Як вибрати ялинку, щоб вона стояла довго і не обсипалася: ТОП-7 важливих моментів

Експерт розповів Еxpress.co.uk, на що звертають увагу професіонали, коли закуповують ялинки, передають Патріоти України.

Є певні речі, які покажуть, чи достатньо здорове дерево, щоб залишатися яскравим і пишним протягом усього святкового сезону.

Аромат дерева

Різні дерева пахнуть по-різному, але сильний, приємний і свіжий аромат є гарним показником здорового дерева. Затхлий та пліснявий запах – ознака можливого розкладання.

Рівномірно розташовані гілки

Рівномірне розташування гілок показує, що за деревом правильно доглядали. Будь-які голі ділянки означають, що дерево перебуває у стані стресу, а отже, воно не протримається до Різдва.

Колір

Перше і найпростіше, на що варто звернути увагу покупцям ялинок, – це колір. Треба, щоб ваше дерево мало якомога яскравіший і зеленіший вигляд. Не забудьте ретельно оглянути всю ялинку, щоб переконатися, що на ній немає ділянок із сірою або коричневою хвоєю.

Стан голок

Переконайтеся, що голки гнучкі, оскільки жорсткі голки, які легко ламаються, є першою ознакою дерева, що вмирає.

Опадання хвої

Перевірити хвою можна, провівши руками по гілках або постукуючи по стовбуру дерева. Майте на увазі, що деяке опадання хвої буде, але якщо опадає занадто багато, варто пошукати свіжіше дерево.

Умови зберігання

Вибирайте дерево, яке зберігається у частково затіненому місці. Деревам, які зберігалися таким чином, буде легше адаптуватися, коли їх перенесуть до приміщення.

Міцний стовбур

Міцний стовбур необхідний для безпеки і є позитивною ознакою здорової ялинки. Це свідчить про те, що за деревом добре доглядали і воно правильно розвивалося.

Не робіть так! Проктолог назвала щоденні звички, що "руйнують" кишечник

вівторок, 5 березень 2024, 11:07

Повсякденні та безневинні на перший погляд звички негативно впливають на стан кишечника людини. Про це розповіла проктолог Віталіна Петрова, передають Патріоти України. Як зазначила лікарка, слід обмежити споживання кави. Справа в тому, що цей ароматни...

А ви це знали? Як кава може знизити ризик діабету

вівторок, 5 березень 2024, 10:15

Десятиліття тому багато вчених вважали, що вживання кави шкідливе для здоров'я. Але кава пережила дивовижний поворот. Дослідження за дослідженням показують, що щоденне вживання однієї-двох чашок кави - з кофеїном або без кофеїну - може подовжити тривал...