Як вибрати в магазині якісну тушкованку і не купити "отруту в банці" - головні поради

Тушкованка - це консерва, які вибирають на зиму багато українців. Але чи безпечно її закривати вдома або краще купити в магазині. На це питання відповіли в сюжеті ТСН, зазначають Патріоти України.

Що додають в тушкованку

Експерти перевірили тушкованку, яку пропонують виробники на українському ринку. Результат виявився сумним. У складі таких консервів м'яса майже немає. Усередині таких банок з м'ясом виявилися соєві продукти, стабілізатори.

"Можна зробити м'ясо без м'яса. Повидло без цукру, кашу без каші і так далі", - розповів один з експертів. За словами фахівців, в тушкованку додають глутамат натрію і вам здається, що у неї є смак. У такі банки додають обрізки шкурок, в загальному все, крім натуральної свинини.

Є і якісна продукція

Але трапляється і якісна продукція. Як правило, на їх баночках не дві букви ТУ, а чотири - ДСТУ. Втім, незабаром Державний стандарт в нашій країні планують ліквідувати. На що тоді покупці будуть орієнтуватися, доведеться придумати окремо.

Перевага фабричної тушкованки перед домашньою - це процес стерилізації в промисловому автоклаві, що убезпечить від ризику захворювання ботулізмом. Тому на заводі її зроблять надійніше, ніж вдома.

Як вибрати якісний продукт

Вибирайте продукт з відміткою ДСТУ. Не купуйте тушкованку в закритих банках. Віддавайте перевагу відомим виробникам і брендам.

Не залишає розводів! Названо новий спосіб фарбування нігтів лаком - ви здивуєтеся

середа, 19 січень 2022, 17:42

Майстер манікюру показала простий і легкий спосіб фарбування нігтів лаком. Новий спосіб не тільки заощадить ваш час, але ще і не залишить розводів на нігтях і не забруднить шкіру навколо, передають Патріоти України. Насправді все просто. Нанесіть крапл...

Їх не можна зберігати поруч! Продукти, які швидко псуються, якщо лежать на одній полиці холодильника

середа, 19 січень 2022, 17:15

Якщо продукти куплені недавно, але вже починають псуватися - досвід цей не з приємних. Можливо, у всьому винен неправильний вибір місця. Існують продукти, які вкрай недоцільно тримати на одній полиці, передають Патріоти України. Риба і м'ясо. Рибу,...