Як видалити нагар із решітки газової плити - "бабусин" спосіб, який дійсно працює

Очистити решітку газової плити для багатьох стає завданням із зірочкою. Але якщо ви зафіксуєте цей спосіб, то сезон консервації не зіпсує вигляд кухні, передають Патріоти України.

Подробиці

Якщо нагар на плиті давній і щільний, то треба спочатку змочити решітку для того, щоб полегшити процес проникнення засобу. Його приготувати просто: додати в соду трохи перекису водню, щоб утворилася паста.

Потім розподіляємо отриманий засіб і витримуємо протягом 2 годин. Після цього треба взяти жорстку губку і зчистити залишки бруду та жиру. Такий засіб дозволяє повернути чистий вигляд решітці навіть тоді, коли нагар накопичувався роками.

Якщо з якоїсь причини від усіх забруднень за один раз позбутися не вдалося, то можна ще раз використовувати метод — засіб не завдає ніякої шкоди решітці.

"Шуба" буде ще смачнішою: Один інгредієнт перетворить салат на фантастичну страву

понеділок, 2 жовтень 2023, 18:09

На календарі осінь і час сезонних страв. Одним із найпопулярніших сезонних салатів є оселедець під "Шубою". Його готували ще наші мами та бабусі. Рецептів приготування цієї страви існує дуже багато: одні кулінари виключають із салату певні інгредієнти,...

Пухкий кекс на кефірі. Смакота до чаю за 5 хвилин + час на випічку!

понеділок, 2 жовтень 2023, 17:08

Пухкий і дуже смачний кекс на кефірі, який готується буквально за 5 хвилин (не рахуючи час на випічку). За цим рецептом готувати дуже просто, так як змішати всі продукти можна навіть без міксера, передають Патріоти України. У глибоку миску додаємо яйця...