Як видалити плісняву з герметика у ванній кімнаті - народний лайфхак, який позбавить від проблеми

Пліснява надокучлива. Вона постійно намагається зайняті всі поверхні, де є хоч трохи вологи та погана вентиляція. Щоб від неї позбавитись, потрібно регулярно проводити роботи по її ліквідації. Постійно побутовою хімією теж не дуже добре користуватись, тому альтернативний варіант є серед народних методів, передають Патріоти України.

Засіб з аптечки

Боротись із грибком потрібно у всіх випадках. По-перше, він суттєво псує зовнішній вигляд, по-друге, це питання санітарної гігієни. Щоб прибрати плісняву, потрібен перекис водню. Нанесіть засіб на проблемні ділянки та залиште на 15 хвилин. Після цього герметик промийте чистою водою.

Не забудьте ретельно витерти від вологи, щоб не створювати нові умови для розвитку плісняви. Якщо перекису водню у вас не виявилось, можна скористатись оцтом. Нанесіть його на годину, а потім також промийте та витріть насухо.

Знадобиться 2-3 обробки. В процесі провітрюйте приміщення, щоб не концентрувати випари оцту. Ці народні методи боротьби проти плісняви допоможуть виграти боротьбу. При можливості протирайте герметик сухою ганчіркою після прийняття душу. Таким чином ви будете створювати несприятливі умови для розвитку плісняви.

Те, що ви першим побачили, розкриє, чого ви потребуєте зараз

вівторок, 21 березень 2023, 0:13

Характер людини багато в чому визначає прагнення, проте далеко не завжди ми в змозі визначити, чого ж ми бажаємо насправді, передають Патріоти України. Даний тест по картинці допоможе розібратися в підсвідомих прагненнях і вкаже шлях до досягнення успі...

Як правильно зберігати хліб, щоб він довго залишався свіжим - лайфхаки, про які мало хто знає

понеділок, 20 березень 2023, 23:41

Звичайно, краще купувати стільки продуктів, скільки ви можете з’їсти. Однак іноді бувають ситуації, коли випічки вдома і вона не встигає з’їдатись. Деякими секретами зберігання продуктів ми з вами вже поділилися. Але лайфхаки для продовження життя хліб...