Як видалити плісняву з герметика у ванній кімнаті - народний лайфхак, який позбавить від проблеми

Пліснява надокучлива. Вона постійно намагається зайняті всі поверхні, де є хоч трохи вологи та погана вентиляція. Щоб від неї позбавитись, потрібно регулярно проводити роботи по її ліквідації. Постійно побутовою хімією теж не дуже добре користуватись, тому альтернативний варіант є серед народних методів, передають Патріоти України.

Засіб з аптечки

Боротись із грибком потрібно у всіх випадках. По-перше, він суттєво псує зовнішній вигляд, по-друге, це питання санітарної гігієни. Щоб прибрати плісняву, потрібен перекис водню. Нанесіть засіб на проблемні ділянки та залиште на 15 хвилин. Після цього герметик промийте чистою водою.

Не забудьте ретельно витерти від вологи, щоб не створювати нові умови для розвитку плісняви. Якщо перекису водню у вас не виявилось, можна скористатись оцтом. Нанесіть його на годину, а потім також промийте та витріть насухо.

Знадобиться 2-3 обробки. В процесі провітрюйте приміщення, щоб не концентрувати випари оцту. Ці народні методи боротьби проти плісняви допоможуть виграти боротьбу. При можливості протирайте герметик сухою ганчіркою після прийняття душу. Таким чином ви будете створювати несприятливі умови для розвитку плісняви.

Ні, це не здоров'я! Цитата Уїнстона Черчілля про те, що важливіше за гроші

субота, 2 березень 2024, 12:12

Багато хто вважає, що найважливіше у житті - гроші. Інші кажуть, що найважливіше - здоров'я. Хочеться погодитися з кожним. Адже без грошей жити справді складно, передають Патріоти України. А без здоров'я жодних грошей не потрібно. І здається, що немає ...

Родина точно оцінить! Соковита м’ясна запіканка з курки, під цибулею та твердим сиром

субота, 2 березень 2024, 11:12

Невелика кількість доступних інгредієнтів дозволяє приготувати ситну страву, яка стане чудовою прикрасою будь-якого столу, передають Патріоти України. Куряче філе з морквою і цибулею викладається шарами. Після випікання отримуємо апетитну м’ясну запіка...