Як випрати ковдру, яка не влазить у пральну машину - лайфхак від хитрих француженок

Прання важкої ковдри багатьом господиням приносить одні випробування. Звичайно, пральна машина - корисний винахід у сучасному світі, проте навіть вона не впорається з великою ковдрою з простої причини - вона просто туди не влізе, а руками прати таку громіздку річ ще важче, передають Патріоти України.

Для розв'язання цієї проблеми досвідчені француженки вже давно вигадали свій спосіб, пише ukr.media. Як ефективно випрати ковдру без допомоги пральної машинки, читайте в матеріалі нижче.

Як випрати ковдру у ванні

Набираємо у ванну гарячу воду, додаємо пральний порошок або гель для прання та замочуємо в цьому розчині ковдру на чотири години. Потім у гумових чоботях або босоніж тупцюємо прямо по речі, час від часу перевертаючи її. Полощемо ковдру тим самим способом. Міняти воду достатньо три чи чотири рази. Після цього прямо у ванні ставимо табурет, на який кладемо мокру ковдру, щоб стекла вода. Сушимо річ як завжди.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...