Як за 30 хвилин замаринувати смачну червону рибу

Ви знаєте, що навіть такий делікатес, як червона риба, можна зіпсувати, якщо неправильно маринувати. Ніколи не допускайте помилку швидкому посолі червоної риби, щоб не перетворити корисний продукт на рибоподібний шматок зі спеціями, передають Патріоти України.

Подробиці

Для швидкого приготування червоної риби потрібно філе порізати на слайси, що будуть йти на бутерброди чи іншу закуску. Викласти у харчовий лоток одним шаром і присипати дрібкою солі та цукру, пропорція 2:1. Так зробити з всім об’ємом риби.

Не потрібно додавати оцет, лимонний сік, соєвий соус і тим більш приправу для риби. Швидкий посол у вас вийде на “ура”, якщо рибка буде тонко порізана і замаринована лише сіллю та цукром.

Якщо ви плануєте зберігати червону рибу в холодильнику, а не відразу їсти, то обов’язково через 30 хвилин посолу полийте її олією. Таким чином, риба не буде сухою та обвітреною і матиме ідеальний вигляд для застілля через 1-2 дні.

Проте краще довго не тримати червону рибу, адже вона зазвичай піддається заморожуванню і тривале зберігання може спровокувати банальну халепу: дорогий і смачний продукт зіпсується.

Варто знати! Чому не слід прати в пральній машині за температури 40 градусів

середа, 29 травень 2024, 18:57

Хоча може здатися, що прання за 40 градусів економне, а також не пошкоджує більшість тканин, насправді, запускати цей популярний серед українців режим в пральній машині не варто. Наші бабусі та мами часто повторювали одне старе правило: делікатну і зле...

А ви це знали? Що краще, випити фреш чи з’їсти фрукт

середа, 29 травень 2024, 18:44

Хоча соки можуть стати зручним джерелом вітамінів і рослинних хімічних речовин, їм все ж не вистачає харчових волокон та інших поживних речовин, які містяться в шкірці та м’якоті цілих фруктів. Коли приходить час обирати між склянкою фруктового соку та...