Як за 5 хвилин відбілити пожовтілі кросівки, щоб вони знову засяяли - три ефективні способи

Білі кросівки вже тривалий час не сходять з піку популярності. Таке взуття можна сміливо поєднувати з різними видами одягу і використовувати у різних стилях, передають Патріоти України.

А ще кросівки – це просто дуже зручно, тому вони сміливо займають першу позицію серед уподобань багатьох людей і стають невід’ємною частиною взуттєвого гардеробу упродовж всього року.

Але є кілька "але". По-перше, таке взуття досить швидко брудниться. Білий колір, на жаль, не довго зберігає свою білизну, особливо в умовах вологої погоди, тому кросівки вимагають постійної уваги та очищення.

Ще одне "але" полягає у тому, що з часом таке взуття може пожовтіти. І якщо позбутися від свіжого бруду досить легко і не затратно по часу, то питання, як відбілити пожовклі кросівки, може стати справжньою проблемою. Є низка ефективних способів, чим відбілити білі кросівки від жовтизни і зробити так, щоб вони знову засяяли.

1. Пральний порошок і столовий оцет

Потрібно змішати невелику кількість першого та другого інгредієнтів і нанести їх на кросівки за допомогою старої зубної щітки. Обережно почистити цією щіткою з сумішшю всю поверхню, крім підошви. Підошву можна очистити за допомогою зубної пасти. Її також можна наносити старою зубною щіткою.

2. Гель для прання і лимонна кислота

Цей спосіб підійде, якщо потрібно відбілити кросівки з тканини. У таз потрібно налити приблизно 2 літра теплої води, додати невелику кількість гелю для прання і 80 г лимонної кислоти. Якщо потрібна буде більша кількість води, то і кількість лимонної кислоти також варто буде збільшити.

Опустити у розчин кросівки і залишити на деякий час відмокати. Але перед цим варто упевнитися, наскільки якісно прикріплена підошва – якщо кросівки дешеві або під час їхнього виготовлення використовувався неякісний клей, замочування їх у воді може призвести до того, що підошва відклеїться. Далі можна "пройтися" по тканині нежорсткою щіткою, якщо матеріал достатньо міцний, щоб витримати таку обробку.

3. Зубна паста, миючий засіб для посуду і сода

Усі три інгредієнти змішати в окремій ємності приблизно в однаковій кількості. Добре перемішати. Суміш потрібно наносити на кросівки старою зубною щіткою, при цьому наносити її треба товстим шаром. Далі обробити щіткою всю поверхню, включно з підошвою. Особливу увагу слід приділити швам, які теж чорніють під час носіння взуття. Після цього промити взуття, можна зробити це під проточною водою.

Воїном чи мудрецем? Ким ви були в минулому житті - цікавий тест по картинці

середа, 7 червень 2023, 15:12

Цей психологічний тест розшифрує ваше минуле, передають Патріоти України. Виберіть картинку та швидко скажіть, що ви побачили на ній у першу чергу?

Це така смакота! Піца у мікрохвильовці без борошна- як приготувати перекус за 5 хвилин

середа, 7 червень 2023, 14:10

Піца в мікрохвильовці - це безпрограшний варіант для швидкого і смачного сніданку або перекусу в будь-який час доби. Для її приготування знадобиться всього кілька хвилин, а задоволеними залишаться всі, передають Патріоти України. Коли часу на підготов...