Як захистити лобове скло авто від тріщин та зледеніння взимку - корисні лайфхаки для водіїв

Під час морозів на лобовому склі авто частіше з'являються тріщини та зледеніння. Розповідаємо, як підготувати свій транспортний засіб до зими, передають Патріоти України.

Перевірте цілісність скла

Завжди перевіряйте цілісність лобового скла свого автомобіля. Якщо воно тріснуло, значить до цього на ньому вже був відкол або мікроушкодження. Різкий перепад температури лише погіршив ситуацію. Якщо ви помітили пошкодження, краще проведіть ремонт скла в спеціалізованому сервісному центрі.

Прогрівайте авто

Тріщини на склі автомобіля утворюються через різкі перепади температур. Тому потрібно правильно прогрівати автомобіль. При прогріванні бажано, щоб скло та салон прогрівалися одночасно та рівномірно.

Не лийте гарячу воду на скло

Спершу дайте склу прогрітися до початку розморожування. Тільки після цього акуратно видаліть лід чи сніг скребком. Не стукайте по склу та не намагайтеся сколювати або віддирати кригу на непрогрітому склі.

Протирайте щітку для скла

Обов'язково протирайте щітку від піщинок перед чищенням скла. Замість нього можна використовувати спеціальний інструмент для миття вікон.

Правильно паркуйте автомобіль

Скло автомобіля може трохи відтанути самостійно, якщо не настали сильні морози. Тому, якщо ви залишаєте автомобіль взимку на вулиці, поставте його лобовим склом на схід.

Як українською назвати хліб з маслом: "Бутерброд", "канапка" - правильно, але є суто солов'їного походження

четвер, 1 червень 2023, 2:20

Ніколи не здогадаєтесь: як назвати бутерброд українською. Українська мова – надзвичайно багата на колоритні слова та фрази. Однак багато з них ви не почуєте у щоденному мовленні українців. Так, мовознавець Олександр Авраменко закликав українців берегти...

Загориться або отруїть вас! Що ні в якому разі не можна ставити в мікрохвильову піч

середа, 31 травень 2023, 18:10

Мікрохвильова піч - швидкий і зручний спосіб розігріти або приготувати їжу. Проте не всі знають, що можна, а що категорично не можна в ній розігрівати. "Телеграф" розповість про це детальніше, передають Патріоти України. Далеко не весь посуд можна став...