Як захистити лобове скло авто від тріщин та зледеніння взимку - корисні лайфхаки для водіїв

Під час морозів на лобовому склі авто частіше з'являються тріщини та зледеніння. Розповідаємо, як підготувати свій транспортний засіб до зими, передають Патріоти України.

Перевірте цілісність скла

Завжди перевіряйте цілісність лобового скла свого автомобіля. Якщо воно тріснуло, значить до цього на ньому вже був відкол або мікроушкодження. Різкий перепад температури лише погіршив ситуацію. Якщо ви помітили пошкодження, краще проведіть ремонт скла в спеціалізованому сервісному центрі.

Прогрівайте авто

Тріщини на склі автомобіля утворюються через різкі перепади температур. Тому потрібно правильно прогрівати автомобіль. При прогріванні бажано, щоб скло та салон прогрівалися одночасно та рівномірно.

Не лийте гарячу воду на скло

Спершу дайте склу прогрітися до початку розморожування. Тільки після цього акуратно видаліть лід чи сніг скребком. Не стукайте по склу та не намагайтеся сколювати або віддирати кригу на непрогрітому склі.

Протирайте щітку для скла

Обов'язково протирайте щітку від піщинок перед чищенням скла. Замість нього можна використовувати спеціальний інструмент для миття вікон.

Правильно паркуйте автомобіль

Скло автомобіля може трохи відтанути самостійно, якщо не настали сильні морози. Тому, якщо ви залишаєте автомобіль взимку на вулиці, поставте його лобовим склом на схід.

Як налаштувати безперебійний інтернет удома, який буде працювати в разі відключення світла

субота, 26 листопад 2022, 21:27

Сьогодні багато українців ставлять собі запитання, як віддалено працювати або переглядати контент, коли світло в будинку відсутнє. Адже для інтернет-серфінгу замало батареї смартфона чи ноутбука, яка працює, необхідно ще живити роутер. Але і це ще не в...

Оберіть символ на картинці - і дізнайтеся, яка професія принесе вам справжній успіх

субота, 26 листопад 2022, 21:08

У кожному з нас з народження закладено ті чи інші особливості. Ці задатки лише можуть допомогти освоїти певний вид діяльності, вам легше дасться справа, до якого у вас є природні здібності. Психологічний тест у картинці визначить професію, у якій ви зм...