Як захистити помідори від хвороб - досвідчені дачники розкрили дві хитрощі

Вже більшість дачників та городників висадили у відкритий грунт розсаду помідор. Тепер головне завдання - вберегти її від хвороб, та виростити гарний врожай, передають Патріоти України.

Помідори можуть виявлятися схильними до різних захворювань, тому завдання досвідченого городника полягає в тому, щоб попередити цю проблему. У випадку з томатами варто провести кілька процедур обприскування для того, щоб культура була надійно захищена від різних захворювань.

Чим потрібно обробити овочі

Проти фітофтори та для збільшення зав’язей

Дуже цінним засобом у питаннях вирощування помідорів є борна кислота. Ця речовина попередить розвиток фітофтори та вплине на формування міцних зав’язей.

На стандартне відро беремо одну маленьку ложку засобу та обробляємо помідори по листку.

Ідеальний засіб проти хвороб

Якщо ви хочете приготувати засіб, який зможе захистити помідори від багатьох недуг, вам потрібно залити кілограм соломи відром води.

Також варто додати дві великі ложки карбаміду.

Через 6 днів засіб фільтруємо та обприскуємо томати.

30 грамiв горіхів творять дива: Чим корисний для організму цей дивовижний продукт

неділя, 1 жовтень 2023, 17:44

Горіхи - надзвичайно корисний для організму продукт, особливо волоські, як найпоширеніші в наших краях. Щоправда, багато їсти їх не слiд через велику калорійність - 30 грам цілком достатньо, радить кардіолог Наталія Циганкова, передають Патріоти Україн...

Подряпини з тарілок можна прибрати лише одним засобом - він 100% є у вашому будинку

неділя, 1 жовтень 2023, 17:08

Незалежно від того, дбаєте ви про них чи ні, білі тарілки з часом неминуче втрачають свій гарний блиск, з’являються непривабливі чорні плями, а також подряпини. Але будьте впевнені: є ефективні способи розв'язати цю проблему та очистити посуд до блиску...