Як заморозити малину або чорницю на зиму, щоб ягода від ягоди відокремлювалась

Зберігати ягоди можна не тільки у вигляді компотів, варень та джемів. Заморозка - набагато зручніший і легкий спосіб. До того ж, цей варіант має ще одну незаперечну перевагу, яка полягає в його користі, адже ягоди можна заморожувати і без грама цукру, передають Патріоти України.

Подробиці

Щоб на виході ягідна маса без проблем поділялася на складові, а не перетворилася на безформне місиво, спробуйте робити це відповідно до інструкції, описаної нижче. Для початку ягоди слід помити. Для зручності використовуйте сито або друшляк.

У випадку з малиною деякі господині вважають за краще не мити ніжні ягоди, але в тому випадку, якщо ви придбали їх на ринку, а не виростили на власній ділянці, краще буде ополоснути їх під водою. Після цього розкладіть полуницю, чорницю або смородину на паперових рушниках, які вберуть зайву вологу.

Просушені ягоди розмістіть на плоскій поверхні (відмінний варіант – обробна дошка) та відправляйте у морозильну камеру. Після цього перекладіть заготовки в пакети і підпишіть.

А ви це знали? Чи можна кип'ятити одну і ту ж саму воду двічі

вівторок, 23 липень 2024, 0:20

Чи замислювалися ви коли-небудь над тим, чому воду не можна кип'ятити двічі? Для чаю чи кави лікарі часто радять використовувати таку воду, яка кипіла тільки раз. Тобто чайник щоразу потрібно оновлювати, виливаючи залишки, передають Патріоти України. Л...

Знизити тиск в домашніх умовах можливо! ТОП-3 напої, які потрібно пити гіпертонікам

понеділок, 22 липень 2024, 23:20

Часто гіпертонію називають "тихим вбивцею", оскільки її симптоми настільки поширені, що люди плутають хворобу з перенапруженням чи втомою. Однак, якщо вони повторюються знову і знову, потрібно відвідати лікаря. А ще нормалізувати стан допоможуть деякі ...