Як запустити газовий котел без світла - корисні лайфхаки

Через постійні відключення електроенергії стає важко запустити газовий котел. Розповідаємо, як зробити це без світла, передають Патріоти України.

Як запустити газовий котел без світла

ДБЖ

Джерело безперебійного живлення дозволяє обладнанню працювати від своїх акумуляторів ще деякий час після вимкнення електроенергії. Для котла підійде безперебійник потужністю 300-600 Вт з можливістю підключення АКБ до 600 А/год.

Як під'єднати ДБЖ:

  • під'єднайте ДБЖ до мережі;
  • увімкніть котел у два виходи по 220V;
  • увімкніть ДБЖ.

Інвертор та автомобільний акумулятор

Для цього способу вам знадобиться інвертор та заряджений автомобільний акумулятор. Під'єднайте інвертор до автомобільного акумулятора та приєднайте його до котла.

Маленький акумулятор

Маленький акумулятор буде запалювати газ у котлі автоматично, як тільки почнеться втрата тепла. Він має двигун, який розганятиме воду в котлі.

Швидкий тест на характер! Обличчя, яке ви побачили першим, покаже ключову роль у багатьох аспектах вашого життя

вівторок, 7 лютий 2023, 18:10

Характер людини відіграє ключову роль у багатьох аспектах її життя. Знання ключових рис своєї особистості допоможе простіше досягти поставлених цілей, перетворитися на успішну людину і просто перебувати в гармонії, передають Патріоти України. Тест по ...

А ви це знали? Полегшує біль, зміцнює серце та допомагає менше їсти: Ось як музика впливає на наш організм

вівторок, 7 лютий 2023, 17:29

Наші пращури вірили, що музика має цілющу силу. У всі часи вона використовувалася як потужні ліки від різних недуг, передають Патріоти України. Якщо ви коли-небудь відчували, що музика позитивно впливає на ваше самопочуття, ви мали рацію, музика дійсно...