Як збільшити урожай огірків і помідорів на 30% - знадобиться популярний інгредієнт

Підготовка насіння до висівання у ґрунт - дуже важливий етап вирощування урожаю, адже від неї багато в чому залежить здоров’я рослин. І один засіб може дуже допомогти зробити насіння огірків та помідорів міцнішим, передають Патріоти України.

йдеться про звичайну харчову соду. Обробка нею насіннєвого матеріалу може допомогти з однією з найпоширеніших проблем городників – хворобами рослин.

Як обробляти насіння содою

Сода здатна очистити насіння і зробити його більш стійким. Але під час содового замочування важливо дотриматись всіх пропорцій, щоби не нашкодити посадковому матеріалу.

Розводити соду необхідно з розрахунку 10 грамів засобу на 1 літр води. Насіння огірків та помідорів необхідно помістити у розчин на добу. Після цього матеріал дістають і ретельно промивають чистою водою. Потрапляння залишків соди у ґрунт може серйозно нашкодити рослині. Так само, як і її надлишок у розчині. Саме тому вказаної пропорції треба дотримуватись строго.

Після промивання насінини підсушують природним способом, вони мають стати сипучими і не склеюватись. Після цього можна висівати рослини.

Содове обприскування від борошнистої роси та грибниці

Соду можна використовувати і у догляді за дорослими рослинами. Вона добре долає такі захворювання, як борошниста роса та грибниця. Але концентрація розчину має бути зовсім невелика – всього 50 грамів соди на 10 літрів води. Якщо її перевищити, це може обпалити листя.

Тільки 10% жінок знають це! Як мити голову, щоб волосся блищало

середа, 7 червень 2023, 18:15

Густі локони, які розвиваються на вітрі, як в рекламі - це мрія кожної дівчини. На догляд за волоссям жінки витрачають величезну кількість грошей і часу, проте мало хто з них знає, як правильно помити голову або волосся, заощадивши половину бюджету, пе...

Українців "атакують" мошки: Які натуральні засоби врятують від набридливих комах

середа, 7 червень 2023, 17:14

У північних областях України мешканців "атакують" мошки, науковці радять захищатися від комах не репелентами, передають Патріоти України. Мошки звикають до репелентів, тому з ними краще боротися такими натуральними засобами як пижмо, полинь, гвоздична ...