Як зекономити на пральному порошку? На цей саморобний засіб ви витратите лише копійки

Щоб одяг пахнув свіжістю, а всі плями сходили з речей, наче за помахом чарівної палички, не обов’язково бігти у магазин й купувати дороговартісні засоби. Звісно, можна придбати і недорогі товари, проте ніхто не дасть гарантію, що вони діятимуть ефективно, передають Патріоти України.

Але для досягнення ідеальної чистоти речей та уникнення великих витрат можна застосувати просту хитрість, якою користуються багато господинь – приготувати саморобний миючий засіб для прання, який не поступатиметься ефективністю усім іншим.

Для його приготування потрібно взяти шматок 72-відсоткового господарського мила і столову ложку харчової соди. Брусок мила натерти на тертці. Краще використовувати для цього дрібні зубці, тоді мило швидше розчиниться у воді. Стружку покласти у велику ємність і додати туди літр кип’ятку.

Потім збовтайте суміш до такого стану, щоб утворилася піна. Додайте столову ложку соди і добре перемішайте. Далі потрібно додати 5 літрів води такої температури, щоб утворена суміш була теплою, і залишити охолодати.

Утворений желеподібний розчин можна розілляти у зручні для вас ємності і далі використовувати під час прання замість інших миючих засобів.Перед застосуванням ємність з власноручно зробленим гелем потрібно потрусити, щоб він краще розмішався. Додаємо його у лоток для миючих засобів у розрахунку приблизно 100-150 г на одне прання.

Психологічний тест: Що бачите на цій картинці? Це розкаже, яка ви людина насправді

неділя, 28 травень 2023, 12:13

Тварина, яку ви побачите першою, відкриє те, яка ви людина Цей тест дивний, тому що він може багато чого розповісти про вашу особистість. На цьому зображенні є різні тварини, такі як: тигр, слон, собака, орел, жаба, білка і риба, передають Патріоти Ук...

Будуть заздрити всі сусіди! Чим підживити картоплю, щоб врожаю було втричі більше

неділя, 28 травень 2023, 11:12

Картоплю вирощують всі. Хоча б невеликий клаптик, але для неї завжди знайдеться грядка. І вирощування великого врожаю, звичайно, вимагає певних зусиль, передають Патріоти України. Весь секрет криється в підживленні в період цвітіння. Одні з найважливі...