Як зробити черствий хліб знову свіжим та м'яким: - лайфхак відомого британського шеф-кухаря

Трістан Велч - шеф-кухар ресторану Parker's Tavern у Кембриджі, який спеціалізується на приготуванні їжі з низьким рівнем відходів. Він рекомендує за можливості не позбавлятися харчових відходів, а повертати їх до життя. Нещодавно у своєму блозі шеф пояснив, як відновити м'якість черствого хліба, передають Патріоти України.

Це дуже простий спосіб і він працює. Тіистан пропонує спочатку намочити хліб. Зробити це можна просто під краном. Важливо, щоб ваш черствий хліб добре просочився водою.

Після цього, коли хліб стане дуже вологим, потрібно помістити його в нагріту до 200 градусів духовку приблизно на п'ять хвилин. Для великих буханців потрібно трохи більше часу в духовці.

Після того, як хліб трохи охолоне, його можна їсти і він вже не буде черствим.

Ви відчуваєте їх щодня! Негативні емоції, що прискорюють старіння

четвер, 29 лютий 2024, 15:13

З емоціями пов'язано не тільки виникнення хвороб, а й процес старіння. Що більше в нас негативу, невисловлених переживань, образ, стресів, то швидше ви старієте, передають Патріоти України. Це позначається і на здоров'ї, і на зовнішності, а іноді споча...

Ідеальні варіанти подарунків по гороскопу: як вибрати відповідне враження

четвер, 29 лютий 2024, 11:40

Коли ми вибираємо подарунок для близької людини, то зазвичай враховуємо доволі багато факторів. Так ми завжди розглядаємо вік людини, її соціальний статус і звичайно ж її захоплення. Але іноді варто згадати, до якого знаку зодіаку відноситься ваш знайо...