Як зробити черствий хліб знову свіжим та м'яким: - лайфхак відомого британського шеф-кухаря

Трістан Велч - шеф-кухар ресторану Parker's Tavern у Кембриджі, який спеціалізується на приготуванні їжі з низьким рівнем відходів. Він рекомендує за можливості не позбавлятися харчових відходів, а повертати їх до життя. Нещодавно у своєму блозі шеф пояснив, як відновити м'якість черствого хліба, передають Патріоти України.

Це дуже простий спосіб і він працює. Тіистан пропонує спочатку намочити хліб. Зробити це можна просто під краном. Важливо, щоб ваш черствий хліб добре просочився водою.

Після цього, коли хліб стане дуже вологим, потрібно помістити його в нагріту до 200 градусів духовку приблизно на п'ять хвилин. Для великих буханців потрібно трохи більше часу в духовці.

Після того, як хліб трохи охолоне, його можна їсти і він вже не буде черствим.

Психологічний тест: Що першим ви побачите на зображенні, засвідчить, якою людиною ви є

вівторок, 31 січень 2023, 14:12

Те, як ми бачимо і сприймаємо навколишній світ, значною мірою впливає на нашу особистість. Наш мозок здатен розпізнавати певні зображення та символи відповідно до наших особистих характеристик, які мають для нас певний сенс, передають Патріоти України....

А ви це знали? Досвідчені господині завжди кладуть тісто в холодильник або морозилку - навіщо так робити

вівторок, 31 січень 2023, 11:28

Іноді рецепт вимагає того, щоб тісто якийсь час постояло в холодильнику, але не всі розуміють, для чого це потрібно. Річ у тому, що воно там як би відпочиває, дозріває, що в подальшому покращує його якість, передають Патріоти України. Тісто листкове. Й...