Як зробити сантехніку блискучою як з магазину - лайфхак від покоївок з готелів

Напевно, ви помічали, що в готелях всі змішувачі завжди блищать так, ніби їх ніколи не торкалася рука людини. Адже це зовсім не так, і в одному номері явно було багато мешканців, передають Патріоти України.

Що ж такого надприродного роблять покоївки, щоб досягти такого результату? Як зазначає портал "Смачно+", покоївки, які працюють у готелях, вже давно знайшли розв'язання проблеми брудного змішувача. Тепер вам не доведеться відтирати сантехніку щодня від бруду та ледь помітного нальоту.

Як відмити змішувач до блиску

Все, що вам знадобиться, це ганчірка та господарське мило. Натріть цим мийним засобом сухий змішувач з кожного боку. Потім, не змиваючи мило, пройдіть сухою ганчіркою по сантехніці. От і все! Тепер змішувачі блищатимуть, ніби їх щойно встановили з магазину, і вам більше не доведеться перейматися розлученнями на них.

Завжди додавайте це, коли висаджуєте томати та перець - урожайність зросте у 5 разів!

субота, 25 березень 2023, 12:30

У березні у садівників розпочався сезон висадки розсади. Для того, щоб розсада приживилась і швидко росла її потрібно добре і правильно удобрювати, передають Патріоти України. Так, досвідчені садівники радять ніколи не висаджувати томати та перець без ...

Не робіть так! ТОП-3 помилки в макіяжі: Візажисти розповіли, що перетворює будь-яку жінку на простачку

субота, 25 березень 2023, 12:13

Візажисти розповіли, які помилки найчастіше допускаються в макіяжі. Такі промахи можуть перетворити будь-яку жінку на простачку, не врятують навіть стильні вбрання. Що ніколи не можна робити, читайте нижче, передають Патріоти України. Масивні брови, як...